حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : دوشنبه, 26 مهر 1400
رئیس کمیسیون خدمات، زیست شهری و فضای سبز تاکید کرد

ضرورت ساماندهی دستفروشان در مکان های مشخص

رئیس کمیسیون خدمات، زیست شهری و فضای سبز تاکید کرد

ضرورت ساماندهی دستفروشان در مکان های مشخص

رئیس کمیسیون خدمات، زیست شهری و فضای سبز شورای اسلامی شهر گرگان طی شصت و دومین جلسه این کمیسیون بر ضرورت ساماندهی و انتقال دستفروشان سطح شهر به مکان های مشخص با توجه به ایام پایان سال تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی در این جلسه که ارائه گزارش معاونت خدمات شهری و شهرداران مناطق در خصوص وضعیت سدمعبر معابر اصلی شهر و  ارائه گزارش واحد زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان درخصوص  المانهای نوروز 98 را در دستور کار داشت، گفت: کمبود تجهیزات، فرسوده شدن نیروهای سدمعبر، مشکل کمبود نیرو و عدم برنامه ریزی مناسب از جمله مشکلات حوزه سد معبر شهرداری گرگان می باشد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین پیشنهاد کرد زمین مناسبی در خیابان امام خمینی و خیابان ولی عصر (عج) انتقال دستفروشان تعیین شود تا ضمن ساماندهی دستفروشان، شهروندان نیز دسترسی مناسبی به دستفروشان داشته باشند.

در ادامه این جلسه شهردار منطقه دو نیز با بیان اینکه وضعیت دستفروشان در خیابان امام خمینی وضعیت نسبتاً مطلوبی پیدا کرده است، به ارائه گزارشی از وضعیت سدمعبر این منطقه پرداخت و عدم آموزش پرسنل، عدم ظرفیت و نبود مکان مناسب برای انتقال دستفروشان را از مشکلات پیش روی این حوزه عنوان کرد و از ساماندهی دستفروشان خیابان امامرضا خبر داد.

در ادامه این جلسه مهندس ستوده نیا رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان نیز به ارائه گزارشی از المانهای پرداخت و گفت: طراحی و نصب المان استیکر برنامه های کودک بر روی نگاتیو در پارک همکلاسی، حلقه گل در پل روگذر شهید قندهاری و جانمایی المان های سال گذشته در برخی از نقاط شهر  از جمله برنامه های پیش بینی شده در این حوزه می باشد.

وی همچنین از مراحل پایانی تکمیل المان بسکتبال و مادر خبر داد و با بیان اینکه در بخش المان، هنرمندان توانمندی در سطح شهر گرگان داریم، افزود: ما هنوز آن طور که باید و شاید از ظرفیت هنرمندان شهر گرگان بخوبی استفاده نکرده ایم و این موضوع باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

مسئول واحد زیباسازی شهرداری گرگان نیز در ادامه این جلسه از جداره سازی آفتاب 21 با همکاری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد و گفت این جداره سازی تمایل و مشارکت مغازه داران خیابان امام خمینی برای جداره سازی مغازه ها را به همراه داشته است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت