حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.
امروز : جمعه, 30 فروردین 1398

نظافت محلات برای استقبال از بهار آغاز شد

نظافت محلات برای استقبال از بهار آغاز شد

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در یکصدو بیست و هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شورای ضمن قدردانی از برگزاری مراسم رژه ناوگان خودرویی شهرداری به منظور استقبال از بهار گفت: همزمان با این مراسم خانه تکانی شهری و نظافت محلات برای استقبال از نوروز آغاز شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با اشاره به اینکه در این طرح ۵۰۰ نیروی کارگری و ۲۰۰ نیروی فضای سبز در سه شیفت کار نظافت و زیباسازی شهر را انجام می‌دهند، افزود: این مراسم در راستای رسم دیرین ایرانیان برای خانه تکانی و نظافت در آستانه سال نو انجام شده است که پاکیزگی سطح شهر، معابر و خیابان ها را به همراه خواهد داشت و قطعاً با استقبال شهروندان نیز مواجه خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به پروژه های در دست اقدام شهرداری از افتتاح آبشار صخره ای گرگان طی هفته جاری خبر داد و خاطر نشان کرد: نصب المان میدان مادر، ساماندهی جداره های بافت تاریخی، باغ مزار لطفی، کف سازی بافت تاریخی و احیاء خانه تاریخی دارویی‌ها خبر داد.

 نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: ساخت المان جدید نوروزی، ایجاد فضای سبز، رنگ آمیزی جداول، آسفالت معابر، برگزاری مراسم جشن های سنتی نوروز و مواردی از این دست از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در ایام نوروز می باشد.

مهندس جرجانی همچنین با اشاره به برد تیم بسکتبال خاطر نشان کرد: این یک اتفاق بسیار خوب بود که با مدیریت مسئولان و مربیان اتفاق افتاد و امیدواریم در سه بازی پیش روی این تیم هم با همین اتحاد و روحیه شاهد پیروزی و موفقیت تیم بسکتبال شهرداری باشیم.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت