حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : محبوب ترین کارها نزد خدا با دوام ترین آنهاست گرچه ا ندک باشد.
امروز : جمعه, 30 فروردین 1398
به مناسبت روز زن

جمعی از بانوان فعال اجتماعی در صحن شورای اسلامی شهر گرگان تجلیل شدند

به مناسبت روز زن

جمعی از بانوان فعال اجتماعی در صحن شورای اسلامی شهر گرگان تجلیل شدند

همزمان به روز زن و گرامی داشت مقام مادر جمعی از بانوان فعال در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در صحن شورای اسلامی شهر گرگان تجلیل شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ابتدای این جلسه ضمن گرامی داشت روز زن و تاکید بر اهمیت جایگاه زنان گفت: اثر گذاری و نقش مهم بانوان و توانمندی‌های آنان در جامعه اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و بسیاری از موفقیت‌ها و دستاوردهای نظام، مرهون تلاش و ایثارگری‌های این قشر  است.

مهندس محمدابراهیم جرجانی با بیان اینکه همه زنان باید به نقش موثر خود واقف باشند، افزود: جایگاه و کرامت انسانی بانوان به عنوان یک زن، مادر و رسالت اجتماعی آنها بسیار ارزشمند است و نقش مهمی در مسئولیت های تربیتی و اجتماعی خانواده دارند و پشتوانه جامعه می باشند.

وی با بیان اینکه حداقل وظیفه ای که در مقابل زنان و مادران فداکار می توانیم انجام بدهیم، قدردانی از زحمات آنان است، اظهار داشت: در بین بانوان، بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه نموده اند.

بانوان حاضر در این مراسم نیز خواستار برنامه ریزی و توجه بیشتر در جهت حمایت از مشاغل خانگی برای حمایت مالی از خانواده، زیباسازی و تجهیز بیشتر پارک و امکانات سالن ورزشی بانوان، ساماندهی معتادان و جمع آوری گاری های ضایعاتی در سطح شهر، ایجاد سرویس های بهداشتی در نقاط مختلف شهری و اجرای طرح تفکیک زباله از مبداء،  برنامه ریزی برای ایجاد شهر دوستدار سالمند و اجرای برنامه های نشاط بانوان شدند.

در پایان این نشست با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بانوان حاضر در جلسه تجلیل شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت