حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
فائزه عبداللهی تاکید کرد

قوانین بازدارنده ساخت و ساز در حریم رودخانه ها اعمال و نظارت شود

فائزه عبداللهی تاکید کرد

قوانین بازدارنده ساخت و ساز در حریم رودخانه ها اعمال و نظارت شود

 

عضو شورای اسلامی شهر گرگان در یکصد و چهلمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه سیل اخیر یک هشدار جدی بود، گفت: قوانین بازدارنده در ساخت و ساز در حریم رودخانه ها و همچنین حفظ منابع طبیعی باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی گفت: باید با استفاده از حداکثر ظرفیت و همراهی سایر نهادهای همسو در برخوردهای بازدارنده و متقن با قانون شکنان و کسانی که در حریم رودخانه ها مبادرت به ساخت و ساز می کنند، اقدام جدی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه تجاوز به حریم رودخانه ها و مسیر رودها یکی از عوامل بروز سیل می باشد، افزود: شهرداری گرگان نیز به منظور جلوگیری از بروز حوادث باید همواره نسیت به لایروبی رودخانه های شهر گرگان اقدام نماید.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: بافت‌ فرسوده در شهرها، ساخت‌وساز غیرمجاز، ورود به حریم رودخانه‌ها و دیگر مشکلات حوزه شهری می‌تواند آثار و مخاطرات حوادث را بالا ببرد و این زنگ خطر جدی را برای مردم و مسئولان  است و آمادگی بسیار بالایی را می‌طلبد و در این زمینه باید فرهنگ‌سازی لازم ابتدا برای مسئولین در تمام حوزه‌ها و بعد برای مردم صورت گیرد.

عبداللهی همچنین ضمن قدردارنی از تلاش مجموعه افراد و نهادها و تشکل هایی که در سیل گلستان همکاری کردند، اظهار داشت: با فرمان فرمانده کل قوا تمام نیروهای ارتش، سپاه و بسیج به امداد رسانی پرداختند و اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشتند که از مجموعه این تلاش ها به نوبه خود قدردانی می نمایم.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه از المان ها و طراحی های نوروزی در سطح شهر که مورد استقبال مسافران و گردشگران و شهروندان قرار گرفت، قدردانی نمود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت