حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای شهر تاکید کرد

آماده سازی زیرساخت های شهری گرگان برای مقابله با حوادث غیرمترقبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای شهر تاکید کرد

 

آماده سازی زیرساخت های شهری گرگان برای مقابله با حوادث غیرمترقبه

 

 

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان در شصت و نهمین جلسه این کمیسیون ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده واحد خدمات شهری شهرداری در سیل اخیر بر ضرورت آماده سازی زیرساخت های شهری در مقابله با حوادث غیر مترقبه تاکید کرد.

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان مهندس محمدابراهیم جرجانی با بیان اینکه این جلسه اقدامات و فعالیت های معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان در سیل اخیر مورد بررسی قرار گرفت، گفت: اگرچه نمي توان امكان وقوع حوادث و بلايا را از بين برد، اما مي توان با بهره گيري از روش هاي اصولي و ايجاد ساختارهاي توانمند مديريتي، تلفات انساني و آسيب هاي اجتماعي ناشي از حوادث را به حداقل رساند.

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان، پيشگيري اوليه را موثرترين راه براي كاهش اثرات ناشي از بلاياي طبيعي دانست و افزود: لازم است در برنامه ريزي ها، مديريت بحران و آماده سازي براي مقابله با بلاياي طبيعي در سطح وسيع گنجانده شود.

 

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه خاطر نشان کرد: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه بر اثر طوفان 27 اسفندماه در گرگان، 250 اصله درخت در سطح شهر سقوط، 25 مورد سقف و دیوار ریزش و 300 مورد آسفالت تخریب شد که این موارد با تشکیل جلسه مدیریت بحران و حضور مدیران مربوطه در محل حادثه مورد ارزیابی و پیگیری قرار گرفت و طی 24 ساعت شهر گرگان در آستانه سال نو به حالت عادی برگشت که این موضوع جای قدردانی دارد.

 

مهندس جرجانی همچنین با اشاره به اقدامات شهرداری در سیل اخیر آق قلا اظهار داشت: بر اساس گزارش ارائه شده در این خصوص نیز ارسال 3 دستگاه کمپرسی، کف کش، یک دستگاه بازو غلطان، باکس زباله، دستگاه حمل زباله، قایق و مواردی از این دست به همراه استقرار نیرو، انجام شد.

 

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همدلی همه مسئولان استان و کشور موضوع سیل آق قلا و گمیشان و خسارات وارده بر آنها مورد پیگیری جدی قرار بگیرد و زیر ساخت های شهری برای مقابله با این بحران ها نیز بازنگری شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت