حدیث روز

 
امام مهدی (عج) می فرماید : هنگام ظهور فرج را خدا می داند و بس و هر که برای ظهور من وقتی تعیین کند دروزغگو است.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
در اولین جلسه رسمی و علنی سال 98

قدردانی اعضای شورای اسلامی شهر از اقدامات شهرداری در مساعدت به سیل آق قلا

در اولین جلسه رسمی و علنی سال 98

قدردانی اعضای شورای اسلامی شهر از اقدامات شهرداری در مساعدت به سیل آق قلا

در اولین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان در آغاز سال جدید، اعضای شورا از اقدامات انجام شده شهرداری در زمینه آماده سازی فضای شهری برای استقبال از نوروز و مساعدت و همکاری در بحث سیل آق قلا قدردانی کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رئیس شورای اسلامی شهر در ابتدای این جلسه ضمن تبریک سال جدید، با اشاره به اینکه متاسفانه در آغاز سال استان گلستان و سایر استان ها، درگیر حوادث سیل شدند، گفت: به نوبه خودم از مساعدت و همدلی مجموعه افراد، نهادها و تشکل هایی که برای سیل آق قلا و گمیشان تلاش و همکاری کردند و وحدت و یکپارچگی را به نمایش گذاشتند، قدردانی می نمایم.

مهندس علی اصغر یوسفی همچنین با اشاره به تشکیل جلسه هیات رئیسه شورای اسلامی شهر گرگان در تعطیلات نوروزی به منظور مساعدت به شهر آق قلا در بحث سیل، افزود: ضمن حضور اینجانب به نمایندگی شورای اسلامی شهر گرگان در روز دوم فروردین در جلسه ستاد مدیریت بحران استانداری، حضور و بازدید اعضای شورا از سیل آق قلا و اعزام نیروها و امکانات شهرداری به این شهر، مساعدت یک میلیارد تومانی شهرداری نیز به آق قلا مصوب شد.

وی ضمن قدردارنی از تلاش مجموعه همکاران شهرداری در واحدهای مختلف به خصوص خدمات شهری و آتش نشانی برای حضور در شهر آق قلا و امدادرسانی، اظهار داشت: سیل گلستان علی رغم همه اتفاقات ناگواری که رقم زد، همدلی، اتحاد و انسجام مردم کشور و استان را به نمایش گذاشت و نشان داد در مشکلات همه کنار هم هستند.

 رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ضمن تبریک حلول ماه شعبان و گرامی داشت اعیاد شعبانیه، همچنین با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری اظهار امیدواری کرد که شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان نیز در این خصوص با جذب سرمایه گذار و اجرای پروژه های شهری اقدامات موثری انجام دهد.

مهندس یوسفی خاطر نشان کرد: بر اساس رویکرد تدوین شده در بودجه سال ۹۸ و اعتبارات منظور شده تلاش می‌کنیم با جذب حداکثری سرمایه‌گذاران به ویژه در بخش خصوصی در مسیر تحقق شعار سال یعنی رونق تولید قدم برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین ضمن قددرانی از تلاش مجموعه شهرداری در تحقق بودجه سال 97 گفت: ضمن تحقق صددرصدی بودجه سال 97 شهرداری گرگان ما 20 میلیارد تومان لایحه متمم بودجه  را نیز مصوب کردیم و در این فرصت  از همه افرادی که در این مسیر تلاش کردند، قدردانی می نمایم.  

تاکید بر ضرورت شناسایی مناطق آسیب پذیر شهری در برابر حوادث غیر مترقبه، قدردانی از پاکیزگی و نصب المان های نوروزی در سطح شهر، قدردانی از لایروبی و جداره سازی رودخانه ها، تاکید بر ضرورت رعایت قوانین ساخت و ساز به خصوص در حاشیه رودخانه ها و قدردانی از تحقق بودجه سال 97 شهرداری گرگان از جمله موضوعات مطرح شده اعضای شورای شهر در این جلسه بود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت