حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
در یکصد و چهل و دومین جلسه رسمی و علنی

سپاه پاسداران بیشترین ضربه را به تروریسم خطرناک منطقه وارد کرد

 

 

 

 

اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز پاسدار طی یکصدو چهل و دومین جلسه رسمی و علنی با اهداء لوح تقدیر، ضمن تبریک این مناسبت از زحمات فرمانده سپاه مقاومت شهرستان گرگان و هیئت همراه قدردانی کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان مهندس یوسفی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی داشت روز پاسدار و روز جانباز گفت: اقدام غیر اخلاقی و انزجار آور آمریکا برای قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم کرده و اذعان داریم که سپاه پاسداران نیروهای آمریکایی را در خاورمیانه به خطر می‌اندازد و بیشترین ضربه را به تروریسم خطرناک منطقه  وارد می کند.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان افزود: سپاه پاسداران همواره  از بدو پیروزی انقلاب اسلامی  همواره در کنار ملت با گروه‌های تروریستی به مقابله پرداخت و این اقدام آمریکا نشانگر عمق کینه‌ورزی و دشمنی این رژیم به انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: به نوبه خودم یکبار دیگر از تلاش همه نیروهای مردمی، امدادی، نیروهای نظامی و انتظامی و همه مسئولان دستگاه های مختلف اداری که در حادثه سیل اخیر زحمات شبانه روزی داشتند و دارند به ویژه نیروهای مردمی و با اخلاق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی دارم و امیدوارم در سایه اتحاد و همدلی همه جانبه شاهد کاهش آلام آسیب دیدگان این حادثه در سراسر کشور باشیم.

در ادامه این جلسه فائزه عبداللهی، حمید آقاملائی، حسین ربیعی، سید محمدمرتضوی و مهران کاظم نژاد از  اعضای شورای اسلامی شهر گرگان نیز ضمن تبریک روز پاسدار، سپاه پاسداران را به عنوان یک نیروی نظامی دلسوز در راه خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی معرفی کردند و از فعالیت های این نیروی نظامی در همه ابعاد فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و مذهبی به ویژه مساعدت به سیل اخیر در استان قدردانی کردند.

دکتر دادبود شهردار گرگان نیز در ادامه با بیان اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری در طول مدیریت جدید این دوره همکاری و تعامل خوبی با ادارات و نهادهای مختلف به ویژه سپاه پاسداران دارد، گفت: شهرداری گرگان هم تلاش می کند تا بخشی از جریان خوبی باشد که سپاه ایجاد می‌کند و قرار دادن سپاه توسط رژیم آمریکا در لیست تروریست هم باعث شد سپاه بیشتر از گذشته هم در دل و افکار عمومی نفوذ کرده و در جایگاه یک نهاد مردمی بیشتر بدرخشد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گرگان نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت مدیریت شهری گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری در این دوره فعالیت خوبی در بحث توزیع امکانات شهری در نقاط مختلف سطح شهر، ایجاد توازن و اجرای پروژه در مناطق کمتر برخوردار داشتند که جای قدردانی دارد.

سرهنگ فخرالدین با بیان اینکه سپاه پاسداران در دهه های مختلف خود را مخاطب حوادث انقلاب قرار داده و به همین دلیل دشمنی دشمنان روز به روز بیشتر می شود و آنها نمی توانند سپاه را تحمل کنند، اظهار داشت: سپاه پاسداران در جهان اسلام تفکر انقلابی و بسیجی را صادر کرد و دشمن نیز در دهه های مختلف به شکل های گوناگون دشمنی خود را بروز داد.

وی با اشاره به اینکه پاسداران ادامه دهنده راه شهدا هستند و تا آخر پای انقلاب ایستاده ایم، خاطر نشان کرد: به برکت خون شهدا و به نفس مسیحایی رهبری و فداکاری ملت همیشه در صحنه نقشه‌های دشمنان همیشه با شکست روبرو شده است.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گرگان در پایان از تصویب هفته فرهنگی گرگان، اختصاص زمین به سپاه برای ایجاد اماکن ورزشی، همکاری در نصب تلویزیون شهری، اجرای برنامه‌ها در طراز اسلامی در راستای برنامه شهر من، شهر انتظار و ایجاد توازن در همه پروژه ها در سطح شهر از شهرداری و شورای شهر گرگان قدردانی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت