حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نه من و نه گویندگان قبل از من کلمه ای پر محتوا همانند لا اله الا الله نگفته ایم.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
در دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی گرگان با مهندس یوسفی تاکید شد

توسعه ظرفیت های گردشگری راه برون رفت از مشکلات استان

در دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی گرگان با مهندس یوسفی تاکید شد

توسعه ظرفیت های گردشگری راه برون رفت از مشکلات استان

در دیدار رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان با مهندس یوسفی که به مناسبت روز روز شوراها در دفتر رئیس شورای اسلامی شهر انجام شد، ضمن گرامی داشت روز شوراها، ضرورت همدلی در توسعه گردشگری گرگان مورد تاکید قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، یاسر قندهاری رئیس اداره میراث فرهنگی ضمن قدردانی از اقدامات ارزنده شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان در حوزه گردشگری و احیا و مرمت بافت تاریخی گرگان، روز شوراها را تبریک گفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گرگان هدف از این دیدار را گرامی داشت روز شوراها و قدردرانی از همکاری مدیریت شهری با میراث فرهنگی در مباحث مرتبط عنوان کرد و گفت: در کنار هم قرار گرفتن ما قطعاً منجر به نتایج مطلوبی در سطح شهر خواهد شد و امیدوارم با همدلی بیشتر از گذشته در موضوعات مرتبط اتفاقات خوبی در سطح شهر رقم بخورد.

مهندس یوسفی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور رئیس اداره میراث فرهنگی، با بیان اینکه همکاری و در کنار هم قرار گرفتن شورای شهر و شهرداری و میراث فرهنگی در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در سال گذشته به عنوان یک الگو برای دیگر شهرها بود، گفت: در شرایط فعلی و با وجود مشکلات اقتصادی، تنها راه برون رفت از مشکلات در راستای توسعه، بهره گیری از ظرفیت های گردشگری می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به جاذبه های بکر طبیعی و تاریخی گرگان افزود: بهره برداری مناسب از ظرفیت های موجود گردشگری و اجرای پروژه های مناسب در راستای ارائه خدمات مطلوب هم به شهروندان و هم مسافران  از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت