حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

پیام رئیس شورای اسلامی شهر گرگان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

پیام رئیس شورای اسلامی شهر گرگان به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

یازدهم اردیبهشت ماه که به نام کارگر مزین است يادآور تجليل و تقدير از زحمات قشر زحمتکشي است كه پيامبر عظيم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) بر دستان آنان بوسه زد. درود بر کارگران شریف ایران اسلامی که در سخت ترین شرایط ممکن، همواره با دل و جان در توسعه و پيشرفت روزافزون جامعه پرتلاش و ثابت قدم هستند.

اینجانب ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز کارگر را به جامعه کارگری زحمتكش شهر گرگان كه با خلاقيت و تلاش شبانه روزي، زمينه توسعه و آباداني همه جانبه را فراهم مي نمايند، تبريك گفته و امیدوارم در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری مزین شده به سال «رونق تولید»، با تلاش كارگران شريف، اين سربازان عرصه كار و تلاش گام هاي بزرگ ديگري در راه توسعه، رونق، پيشرفت و كسب دستاوردهاي عظيم اقتصادي براي ملت بزرگ ايران اسلامي برداشته شود.

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای همه جهادگران کار و تولید امید آنکه در پرتو همت و تلاش همه کارگران، روز به روز پویاتر و سربلندتر از قبل در مسیر پیشرفت و تعالی حرکت کنیم .

 

علی اصغر یوسفی

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت