حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : آراستگی از اخلاق مومنان است.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398
در سی و دومین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر مصوب شد

مساعدت 5 میلیون تومانی اعضای شورا به انجمن ها و هیات های ورزشی

در سی و دومین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر مصوب شد

مساعدت 5 میلیون تومانی اعضای شورا به انجمن ها و هیات های ورزشی

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان گفت: در سی و دومین جلسه کمیته ورزش مصوب شد که هر یک از اعضای شورا  می توانند تا سقف 5 میلیون تومان در طول سال به مراجعه کنندگان ورزشی اعم از انجمن ها، هیات ها و ورزشکاران مساعدت نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با اعلام این خبر گفت: این موضوع در راستای حمایت از ورزشکاران و هیات های ورزشی برای حضور در مسابقات بین المللی مورد تاکید قرار گرفت و برای تصمیم گیری و تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع شد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان افزود: بسیاری از ورزشکاران فعال و انجمن های ورزشی گرگان با مشکلات مالی به خصوص برای شرکت در مسابقات مواجه می باشند که امیدواریم با این مصوبه بتوانیم مساعدت های موردی را برای این افراد با بررسی های کارشناسانه لحاظ نمائیم.

 رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: در این جلسه همچنین پیشنهاد شد واحد املاک شهرداری،GIS  اماکن ورزشی را به منظور شناسایی مکان های مورد نظر برای راه اندازی سالن های ورزشی مورد نیاز به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

رحیمی خاطر نشان کرد: سازمان فرهنگی ورزشی باید طی ارائه گزارشی، آمار دقیق سانس های سالن های تحت پوشش این سازمان با ذکر نوع ورزش آن سانس برای بررسی بیشتر به کمیته ورزش شورا ارسال نماید تا بتوانیم با سیاستگذاری بهتر، استفاده بیشتری از سالن های ورزشی داشته باشیم.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت