حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نه من و نه گویندگان قبل از من کلمه ای پر محتوا همانند لا اله الا الله نگفته ایم.
امروز : چهارشنبه, 01 خرداد 1398

عوامل تیم بسکتبال شهرداری گرگان در صحن شورا تجلیل شدند

عوامل تیم بسکتبال شهرداری گرگان در صحن شورا تجلیل شدند

 

 

 

عوامل تیم بسکتبال شهرداری گرگان اعم از بازیکنان، سرمربی، کادر فنی و لیدرها طی یکصد و چهل و ششمین جلسه رسمی و علنی شورا  تجلیل شدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس علی اصغر یوسفی در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده تیم بسکتبال شهرداری در مسابقات لیگ برتر و تبریک کسب عنوان نائب قهرمانی این تیم و صعود به مسابقات آسیایی، گفت: بسکتبال در شهر گرگان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و از این رو شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان در راستای ایجاد نشاط اجتماعی، حمایت از این تیم را بر عهده گرفته و مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت از این تیم مصوب کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان از تلاش های مجموعه عوامل در درخشش تیم بسکتبال شهرداری قدردانی کرد و گفت: از اصحاب رسانه، بازیکنان، کادر فنی و تمام کسانی که تلاش کردند این نتیجه رقم بخورد، تشکر می کنم زیرا این موفقیت بدون همراهی آنها ممکن نبود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این جلسه با بیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی یکی از وظایف مدیریت شهری می باشد، اظهار داشت: اصلی‌ترین دلیل تیمداری شهرداری گرگان تزریق شادی و نشاط در بین شهروندان گرگانی است و یکی از کارکردهای تیم داری ایجاد وحدت در بین مردم گلستان است زیرا این استان تکثر دینی و قومیتی دارد و تیم‌داری می‌تواند عامل وحدت آفرینی باشد.

حمیدرضا آقاملایی ضمن تشکر از هواداران مشتاق و پرشور تیم بسکتبال شهرداری گرگان ادامه داد: کسب عنوان نایب قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری یک پروژه اجتماعی بزرگ است که موجب هویت آفرینی و نشاط اجتماعی به خصوص در بین جوانان شده است.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه ضمن تبریک عنوان کسب شده خاطر نشان کرد: پیگیری های زیادی برای حضور بانوان در سالن مسابقات انجام شده است که متاسفانه این موضوع محقق نشد.

فائزه عبداللهی گفت: از هواداران و لیدرهای پرشور و نشاط بسکتبال نیز تشکر می کنیم که با عشق و علاقه خود و کسب این عنوان توسط تیم نشان داده اند، گرگان پایتخت بسکتبال کشور می باشد.

سعید رحیمی رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر نیز بر پرداخت ضرورت تشویق و پاداش به سرمربی، بازیکنان و کادر فنی تاکید کرد و گفت:این تیم با کمترین بودجه توانست در جایگاه شایسته ای قرار بگیرد که جا دارد از جناب آقای کلاسنگیانی سرمربی ارزشمند این تیم قدردانی ویژه ای داشته باشیم.

مهندس حسین ربیعی، رئیس کمیسیون اداری و مالی نیز با بیان اینکه بسکتبال طی روزهای گذشته موجی از نشاط و هیجان در بین علاقه مندان و هواداران ایجاد کرده است، اظهار داشت: این اتفاق نه تنها برای شهر گرگان بلکه در سراسر کشور تاثیرگذار بود و نام گرگان را مطرح کرد و باید حمایت همه جانبه از این تیم داشته باشیم.

مهندس محمدابراهیم جرجانی نیز با بیان اینکه در کنار تصویب بودجه برای بسکتبال حتماً باید بودجه‌ای برای لیدرها و لباس و امکانات آنها در نظر بگیریم، خاطر نشان کرد:امیدوارم شالوده تیم برای سال بعد حفظ و موفقیت سال بعد تکرار شود.

مهران کاظم نژاد نیز با بیان اینکه بودجه بسکتبال از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید، احداث ورزشگاه مناسبی در حد توان شهرداری برای بسکتبال را یکی از ضروریات عنوان و خاطر نشان کرد: این موضوع را باید با همکاری نمایندگان مجلس پیگیری نمائیم.

رئیس هیئت بسکتبال استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حمایت های شورای شهر و شهرداری گرگان از تیم بسکتبال گفت: یکی از دلایل موفقیت تیم بسکتبال شهرداری گرگان همدلی اعضای شورا، شهرداری و سازمان فرهنگی و ورزشی بود.

اسدالله کبیر با اشاره به اینکه حضور تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بازی ‎های آسیایی قطعی است، افزود: طبق قانون کنفدراسیون آسیا تیم هایی که در مسابقات غرب آسیا شرکت می کنند و جزو سه تیم قرار می گیرند سهمیه کشور خود در مسابقات باشگاه های آسیا هستند.

حمیدرضا کلاسنگیانی، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز در این جلسه ضمن عذرخواهی از اینکه تایک بسکتبال شهرداری نتوانست قهرمان این دوره از مسابقات باشد، گفت: این نائب قهرمانی وظیفه ما را سنگین تر کرده و انتظارها هم از تیم بالا رفته است  چرا که مردم گرگان عاشقانه بسکتبال را دوست دارند بنابراین باید برنامه‎های دراز مدتی را برای بسکتبال در نظر بگیریم و بازیکن سازی کنیم.

در ادامه حامد سهراب نژاد، بازیکن تیم بسکتبال شهرداری گرگان به نمایندگی از سایر بازیکنان گفت: سال جدید با وقوع سیل در گلستان، غم و اندوه بزرگی رقم خورد و با کسب عنوان نائب قهرمانی توانستیم دل مردم را شاد کنیم و با کسب این نتیجه کار ما در آینده سخت تر خواهد شد و برای کسب نتیجه بهتر باید تیم تقویت شود.

پری پتی بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز  با بیان اینکه آنچه درباره ایران شنیدم با آنچیزی که دیدم متفاوت بود، گفت: فصل خوبی برای من امسال در گرگان رقم خورد و توانستم دوستان خوبی پیدا کنم و از همه مردم تشکر می کنم.

نیکلا دراگوویچ هم در ادامه گفت: با اینکه مدت کوتاهی در گرگان بودم اما شور و شعف و علاقه مردم به بسکتبال را می توانم حس کنم و از مهمان نوازی مردم گرگان تشکر می کنم.

حسین شایان پناه نماینده لیدرهای تیم با بیان اینکه بسکتبال در گرگان می تواند انرژی خوبی در بین هواداران ایجاد نماید، از شهرداری خواست نسبت به احداث سالن بسکتبال اقدام نماید.

شهردار گرگان نیز در پایان این جلسه از برگزاری جشن نائب قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری در پارک شهر خبر داد و گفت: مراسمی برای تجلیل از عوامل و کادر فنی و مسئولان بسکتبال شهرداری در پارک شهر برگزار خواهد شد.

دکتر دادبود با تاکید بر اینکه تلاش کادر فنی و بازیکنان، حمایت شورا و مدیریت شهرداری سبب موفقیت این تیم شد، افزود: خوشبختانه تیم عملکرد خوبی را از خود نشان داد و ما هم به وعده خود عمل خواهیم کرد و تدارک خوبی برای بسکتبال و تیم بسکتبال شهرداری گرگان در نظر گرفته شده و برنامه‌ریزی خوبی در حال انجام است. 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت