حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : هيچ كس روز قيامت در امان نيست ، مگر آن كه در دنيا خدا ترس باشد.
امروز : چهارشنبه, 26 تیر 1398

کلیات طرح تفکیک پسماند خشک از مبدأ در کمیسیون خدمات شهری بررسی شد

کلیات طرح تفکیک پسماند خشک از مبدأ در کمیسیون خدمات شهری بررسی شد

رئیس کمیسیون خدمات شهری، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی بررسی لایحه طرح تفکیک پسماند خشک از مبدأ توسط شهرداری گرگان و سازمان مدیریت پسماند طی هفتاد و هفتمین جلسه رسمی این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: توليد روزانه بالغ بر 300 تن زباله در گرگان فرصت الزام مدیریت شهری به اجرای طرح تفکیک زباله را مورد تاکید قرار می دهد و روند اجرای این موضوع باید تسریع شود.

وی افزود: جرای این طرح سبب حفظ محیط زیست و سلامت محیط شهری شده و در کنار آن با اشتغال زایی و کاهش هزینه‌های ترابری زباله (حمل و دفن) به اقتصاد شهر نیز کمک خواهد شد.

در ادامه این جلسه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری های استان گلستان توضیحاتی راجع لایحه مذکور ارائه کردند و گفت: باید بصورت علمی کار کرد و انتظار داریم شهرداری، نیروی انتظامی و دادگستری همراهی لازم را با سازمان در اجرای این طرح داشته باشند.

 در ادامه این جلسه کلیات لایحه طرح تفکیک پسماند خشک از مبدأ با 3 رأی موافق  تصویب و مقرر گردید به صحن ارجاع گردد .

در ادامه این جلسه همچنین موضوع رسیدگی به مشکلات بازاریان و اهالی سعدآباد توسط معاونت خدمات شهری مطرح شد که مهندس صفری معاون خدمات شهری شهرداری گرگان در این راستا از بسترسازی آسفالت، جدول کشی، راه اندازی سرویس بهداشتی، خط کشی ، پیش بینی 6 دستگاه اتوبوس  و پیش بینی نماز خانه و تامین روشنایی مکان جدید چهارشنبه بازار خبر داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت