حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى
امروز : یکشنبه, 27 مرداد 1398
در هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون خدمات شهری

مشکلات کوی انجیراب گرگان بررسی شد

در هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون خدمات شهری

مشکلات کوی انجیراب گرگان بررسی شد

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از  بررسی مسائل و مشکلات عمرانی و نیازهای کوی انجیراب  طی هشتاد و یکمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس جرجانی با اشاره به اینکه این جلسه با حضور نمایندگان کوی انجیراب، مسئول واحد عمران شهرداری منطقه دو و مسئولین خدمات شهری شهرداری مناطق برگزار شد، گفت: بهره برداری بهینه و مطلوب از تپه راهنمایی، رسیدگی به پارک احداثی که محلی برای اراذل و اوباش شده است، مشکل آب آشامیدنی، ساخت و ساز غیرمجاز و آسفالت برخی از کوچه ها از جمله مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان اهالی انجیراب در این جلسه بود.

وی افزود: اختصاص دو دستگاه اتوبوس برای دانش آموزان محله انجیراب، لایروبی رودخانه و دیواره سازی آن و جلب مشارکت خیرین برای اجرای پروژه های مورد نیاز در این محله از جمله دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با اشاره به فعالیت دفتر تسهیل گیری محله انجیراب گفت: این دفاتر ظرفیت‌های محله و توانمندی‌های ساکنان محله و همچنین نقاط ضعف و ایراد و اشکالات موجود در محلات را شناسایی کرده و با کمک نهادهای مردمی که در محلات تشکیل می‌شود در جهت حمایت از ساکنان محل گام بر می‌دارد.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه تفاهم نامه فی مابین دفاتر تسهیل گیری و خانه های فرهنگ در انجیراب منعقده شده که بر اساس آن مقرر گردید موضوعات ورزشی و فرهنگی و اجتماعی این محله مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به توسعه این فعالیت ها اقدام شود.

مهندس جرجانی خاطر نشان کرد: همچنین در این جلسه موضوع ساخت و ساز غیرمجاز در محله انجیراب بحث و بررسی و مقرر شد جهت قوانین ساخت و ساز به شهروندان کوی انجیراب اطلاع رسانی شود و همچنین با همکاری دفتر تسهیل گری کوی انجیراب کارگاه های حقوقی برای شهروندان با مشارکت کمیسیون حقوقی شورای شهر برگزار شود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت