حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فقيه حقيقى، زاهد در دنيا، مايل به آخرت و چنگ زننده به سنّت پيامبر اكرم(ص) است.
امروز : یکشنبه, 27 مرداد 1398
در کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری تاکید شد

دعوت از هنرمندان بومی در مباحث زیباسازی شهری

در کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری تاکید شد

دعوت از هنرمندان بومی در مباحث زیباسازی شهری

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان گفت: در هشتاد و دومین جلسه این کمیسیون بررسی وضعیت ساخت المان ها، رنگ آمیزی، رفیوژها و زیباسازی سطح شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی با بیان اینکه زیباسازی بازی هنر در شهر است، گفت: بهره گیری از  هنرمندان می تواند در شهر تغییرات زیبایی ایجاد کنند و شورا و شهرداری از ایده ها و برنامه های هنرمندان حمایت های لازم را انجام خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه همچنین گزارشی توسط مسئول رنگ آمیزی و نقاشی شهرک ایثار ارائه شد، افزود: استفاده از ظرفیت بومی  هنرمندان در ساخت المان ها، رنگ آمیزی، دیواره نگاری و زیباسازی شهروندان جلوه های بصری زیبایی می تواند در معابر و خیابان ها ایجاد کند و نمونه های آن در سطح شهر اجرا و مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با بیان اینکه المان های اجرا شده در ایام نوروز با استقبال خوبی از سوی شهروندان گرگانی و مسافران مواجه شد از سازمان سیما و منظر خواست نسبت به نصب مجدد این المان ها ضمن در نظر گرفتن مسائل ترافیکی در معابر مختلف سطح شهر اقدام نمایند.

مهندس جرجانی زیبا سازی ورودی‌ها و خروجی‌ها، دیواره‌ها و المان سازی منطبق با شهر مهم دانست و خاطر نشان کرد: پیوند هنر با شهرسازی قدمتی به درازای تاریخ دارد و اگر امروز شهرهایی در جهان ماندگار و جهانی شده‌اند به واسطه این پیوند بوده است.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه طرح و المان از سوی سازمان سیما و منظر جهت ارائه نقطه نظرات به شورای شهر نیز ارائه گردد، اظهار داشت: در نظر گرفتن مدت زمان جهت اجرای طرح و جلوگیری از سلب آسایش شهروندان نیز در این راستا بسیار حائز اهمیت است.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت