حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : یکشنبه, 27 مرداد 1398

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

در آستانه روز خبرنگار جمعی از خبرنگاران شورای شهر و شهرداری طی یکصد و هفتاد و یکمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس یوسفی در ابتدای این جلسه ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت شهید محمود صارمی، گفت: خبرنگاران به عنوان بازوان توانمند مدیریت شهری می توانند در پیشبرد اهداف مدیریت شهری بسیار اثر گذار باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر اینکه خبرنگاران می توانند در آگاهی بخشی جامعه با نشر اخبار صریح و صحیح بسیار اثر گذار باشند، افزود: خبرنگاران می توانند در پیشیرد اهداف توسعه شهری و کسب درآمد پایدار عمل و همچنین در مشارکت طلبی شهروندان برای حفظ و نگهداری و زیبایی شهر و مدیریت مطلوب سطح شهر بسیار اثرگذار باشند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان نیز ضمن تبریک روز خبرنگار و قدردانی از زحمات خبرنگاران حوزه شورای شهر و شهرداری گفت: امیدوارم موضوع لحاظ شدن خبرنگاری به عنوان مشاغل سخت در تامین اجتماعی مورد پیگیری جدی قرار بگیرد.

حمیدرضا آقاملائی با اشاره به اینکه 47 صنف مشمول معافیت سهم دولت در بحث بیمه هستند، افزود: انشاءالله در شورای عالی استان ها پیگیر خواهیم بود که خبرنگاران نیز مشمول این قانون شوند.

سعید رحیمی عضو حقوقدان شورای اسلامی شهر گرگان نیز با اشاره به اهمیت قائل شدن قانونگذار به مطبوعات و تشکیل دادگاه ویژه رسیدگی به تخلفات خبرنگاران، بر ضرورت احترام به حقوق و حریم خصوصی خبرنگاران و ارائه نقد منصفانه همراه با کارشناسی توسط خبرنگاران تاکید کرد.

محمدابراهیم جرجانی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه بر ضرورت برنامه ریزی شورای شهر و شهرداری در راستای حمایت مالی از خبرنگاران و مطبوعات در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تاکید و برگزاری نشست ویژه با هیات مدیره خانه مطبوعات به منظور شناسایی و پیگیری موضوعات خانه مطبوعات در حیطه کاری شورای شهر و شهرداری را پیشنهاد کرد.

ناصر گرزین رئیس کمیسون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان نیز با بیان اینکه روز خبرنگار فرصت مناسبی برای بازخوانی مسائل و مشکلات خبرنگاران است، گفت: امیدواریم با بازخوانی مشکلات این قشر بتوانیم پیگیر مطالبات و خواسته های آنان باشیم.

مهران کاظم نژاد دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز از پیگیری واگذاری زمین به خانه مطبوعات برای احداث ساختمان این واحد صنفی توسط شهرداری گرگان خبرداد.

مهندس حسین ربیعی رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر گرگان نیز با تاکید بر اینکه خبرنگاران می توانند نقش سازنده ای هم در بعد مثبت و هم در بعد منفی داشته باشند، گفت: این قشر مشکلات زیادی در بحث حقوق و بیمه دارد و امیدواریم بتوانیم از ظرفیت رسانه ها در پیشبرد اهداف مدیریت شهری استفاده بهینه نمائیم.

فائزه عبداللهی نیز در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از فعالیت خبرنگاران، با اشاره به اینکه فعالیت خبرنگاران شباهت زیادی با شورای شهر دارد گفت: خبرنگاران باید ارتباط مستمر با مردم داشته باشند ومطالبات آنها را شناسایی و پیگیری نمایند که این موضوع شباهت زیادی به اهداف و فعالیت های شورای شهر دارد.

 شهردار گرگان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از همکاری همه خبرنگاران با شهرداری و انعکاس اخبار شورای شهر و پیگیری مطالبات مردم بر ضرورت استفاده بهینه از ظرفیت خبرنگاران و فعالان رسانه در جهت پیشبرد اهداف مدیریت شهری تاکید کرد.

اختصاص بودجه و حمایت مالی از مطبوعات و رسانه ها در بحث آموزش های همگانی، احداث خانه مطبوعات در گرگان، حمایت از نشریات مکتوب در کنار صدا و سیما، مدیریت درست برای استفاده بهینه از ظرفیت های رسانه، برگزاری نشست های خبری دوره ای با اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری و پیگیری نامگذاری مکان یا میدانی به نام خبرنگار از جمله موضوعات مورد درخواست و تاکید خبرنگاران در این جلسه بود.

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

 

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

 

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

 

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

 

خبرنگاران فعال حوزه شورای شهر و شهرداری تجلیل شدند

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت