حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : به مردم بگوييد بهتر از آن چيزى كه می خواهيد به شما بگويند.
امروز : یکشنبه, 27 مرداد 1398
مهندس جرجانی در نطق پیش از دستور خود؛

در پیمان های خدمات شهری قانون کاملاً لحاظ شود

مهندس جرجانی در نطق پیش از دستور خود؛

در پیمان های خدمات شهری قانون کاملاً لحاظ شود

نائب رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در نطق پیش از دستور خود طی یکصد و هفتاد و سومین جلسه رسمی و علنی شورا بر ضرورت رعایت قانون در پیمان های خدمات شهری به خصوص پرداخت به موقع حقوق کارگران تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس محمدابراهیم جرجانی ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند کارگران خدمات شهری در بحث نظافت و رفت و روب شهری، گفت: در قراردادهای جدید خدمات شهری بحث سختی کار کارگران، لباس، تجهیزات و سایر امور مربوطه باید با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گرفته و اعمال شود.

 وی با تاکید بر اینکه باید تمام ضوابط در دفترچه پیمان خدمات شهری و تمام ملاحظات قانونی در آن در نظر گرفته شود تا روند کاری کارگران با مشکل مواجه نشود، افزود: کیفیت و مطلوبیت در حوزه خدمات شهری نیازمند توجه بیشتر و حمایت از کارگران می باشد که انتظار می رود در قراردادهای جدید با حساسیت بیشتری مورد پیگیری قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان همچنین در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود ساماندهی نخاله های ساختمانی را مورد تاکید قرار دادو خاطر نشان کرد: نخاله های ساختمانی مبحث مهم و جدی است و اگر با متخلفان این موضوع برخورد جدی نشود، تمام قسمت های سطح شهر و حاشیه رودخانه ها مملو از نخاله خواهد شد.

مهندس محمدابراهیم جرجانی در ادامه با تاکید بر اینکه مکان مشخص و مناسبی باید برای نخاله های ساختمانی با همکاری دستگاه های متولی در نظر گرفته شود، تصریح کرد: این موضوع موجب سرگردانی بسیاری از راننده هایی که نخاله های ساختمانی را جابجا می کنند شده است که باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه با اشاره به واگذاری طرح تفکیک زباله از مبداء اظهار داشت: طرح تفکیک زباله از مبدأ برای سومین بار است که در شورای شهر گرگان مطرح می شود و امیدواریم تمامی موارد از جمله شناسایی فعالان این موضوع به خصوص ساماندهی کودکان زباله گرد در طرح جدید رعایت شده و شاهد شهر زیبا و بدون آلودگی بصری  از جمله زباله گردها باشیم.

مهندس جرجانی در پایان همچنین تسریع در روند پروژه های در دست اقدام شهرداری از جمله احداث پارک های محلات، پارک های جیبی و سالن های ورزشی را مورد تاکید قرار داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت