حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : جمعه, 29 شهریور 1398

تاکید اعضای شورای اسلامی شهر گرگان بر پرداخت به موقع حقوق کارگران خدمات شهری

تاکید اعضای شورای اسلامی شهر گرگان بر پرداخت به موقع حقوق کارگران خدمات شهری

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان طی یکصدو هفتاد و سومین جلسه رسمی و علنی بر ضرورت پیگیری و تسریع در پرداخت حقوق معوق کارگران طرف قرارداد با پیمانکاران واحد خدمات شهری تاکید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس جرجانی در این جلسه با بیان اینکه وضعیت دریافتی حقوق کارگران خدمات شهری بسیار نامناسب است، گفت: بعد از گذشت 5 ماه از سال آنها هنوز به صورت علی الحساب حقوق دریافت می کنند و انتظار می رود این موضوع با توجه به افزایش حقوق ها در سال جاری مورد توجه و پیگیری جدی قرار بگیرد.

حمیدرضا آقاملائی نیز در این خصوص بر ضرورت در نظر گرفتن پاداش برای نیروهای شرکتی و کارشناسان قراردادی شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های کارگران باید از اولویت های اصلی در مدیریت شهری باشد و در این زمینه هیچ کوتاهی نسبت به پرداخت مطالبات کارگران نباید وجود داشته باشد.

فائزه عبداللهی نیز با بیان اینکه کارگران قشر زحمتکش جامعه هستند که نقش اساسی در پیشرفت جامعه دارند، گفت: بی‌توجهی به خواسته‌ها و نیازهای آنان قابل قبول نبوده و این امر باید هر چه سریع‌تر توسط شهرداری در دستور کار قرار بگیرد.

سعید رحیمی عضو شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه با بیان اینکه بسیاری از شهروندان نسبت به افزایش عوارض سال 98 شهرداری گله مند هستند، گفت: این موضوع باید مورد بررسی قرار مجدد قرار گرفته و اگر امکان کاهش داریم در بعضی موارد اعمال شود.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت