حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : جمعه, 29 شهریور 1398

مشکلات شهروندان کوی شریعتی بررسی شد

در بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از کوی شریعتی

مشکلات شهروندان کوی شریعتی بررسی شد

 

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان طی بازدید و نشست با شهروندان کوی شریعتی در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)  این محله طی نودمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری با مشکلات شهروندان را مورد بررسی و پیگیری قرار دادند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: در این بازدید و نشست که با حضور اعضای شورا، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری گرگان، شهردار منطقه دو، مسئول واحد عمران و مسئول خدمات شهری شهرداری منطقه دو و مشاورین کمیسیون و شهروندان کوی شریعتی برگزار شد، موضوعات مربوط به این محله مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان افرود: بر اساس گزارش عضو هیات امنای مسجد کوی شریعتی طی این بازدید موضوعاتی از جمله تقویت روشنایی معابر و میدان شهرک شریعتی، احداث ایستگاه اتوبوس جنب میدان شهرک، مبارزه با حیوانات موذی وزنده گیری سگ ها، ترمیم آسفالت شهرک و نصب تابلوی ورودی از جمله موضوعات مورد تقاضای شهروندان این محله می باشد.

وی ادامه داد: همچنین تجهیز پارک محله، اعتراض نسبت به تفکیک اراضی ضلع جنوبی مسجد، تجهیز زمین جنب مسجد برای ورزش والیبال وفوتبال نوجوانان، ترمیم جدول و پازل ها، ایجاد سرعت گیر در دو طرف بلوار و ایجاد فضای سبز در حاشیه رودخانه نیز از جمله دیگر موضوعات مهم مطرح شده در این بازدید بود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: یکی از موضوعات پیشنهادی در این جلسه از سوی مهندس ربیعی سخنگو و رئیس کمیسیون گردشگری شورای شهر ایجاد فضای سبز در حاشیه رودخانه ها، جلوگیری از ریختن زباله در اطراف رودخانه ها، احداث سالن ورزشی و ارائه راهکاری برای برداشتن تپه های موجود و تسطیح آن برای ساخت و ساز و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز بود که مورد تاکید قرار گرفت.

مهندس جرجانی خاطر نشان کرد: فائزه عبداللهی دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این نشست ایجاد فضای بازی مناسب برای بچه ها، نیاز سنجی محلات و تلاش برای رونق محلات را مورد تاکید قرار داد.

 شهردار منطقه دو شهرداری گرگان نیز در این نشست با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به کوی شریعتی در مدیریت شهری از پیگیری جدی موارد مطرح شده توسط شهروندان این محله خبر داد.

وی افزود: در پایان این نشست مقرر شد تمام موارد و مشکلات مطروحه در بازدید از شهرک شریعتی طی مکاتبه ای با شهرداری مورد پیگیری قرار بگیرد.

مشکلات شهروندان کوی شریعتی بررسی شد

 

مشکلات شهروندان کوی شریعتی بررسی شد

 

مشکلات شهروندان کوی شریعتی بررسی شد

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت