حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.
امروز : چهارشنبه, 24 مهر 1398
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد؛

پذیرای نقد منصفانه شورای شهر و شهرداری هستیم

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان تاکید کرد؛

پذیرای نقد منصفانه شورای شهر و شهرداری هستیم

 

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان طی یکصد و هشتادمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بسیاری از جامعه شناسان معتقدند فضای مجازی مانند چاقویی دو لبه ظرفیت بالای تخریب و سازندگی در خود جای داده است و باید از ظرفیت های مثبت این موضوع بهره برد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملائی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری گرگان در این دوره آماده و پذیرای نقدهای منصفانه در جهت توسعه شهری می باشد، افزود: برای نقد منصفانه باید شاخص هایی از جمله اشراف و آگاهی منتقد از موضوع نقد، رعایت انصاف و رعایت اخلاق در این موضوع را مورد تاکید قرار داد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: بنده به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر گرگان آماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شهروندان و افراد متخصص در حوزه های مختلف مدیریت شهری و به خصوص اهالی شریف رسانه می باشم.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان و نماینده مردم شریف استان گلستان در شورای عالی استان ها با تاکید بر اینکه مهمترین هدف مدیریت شهری جلب ضایت شهروندان می باشد، تصریح کرد:امیدواریم در سال جاری با همگرایی و همکاری بیش از پیش در شورای شهر و شهرداری، شاهد اتفاقات مطلوبی در سطح شهر و پیگیری امور باشیم.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت