حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : هیچ چیز را ندیدم مگر اینکه خدا را قبل از آن بعد از آن و با آن مشاهده کردم.
امروز : چهارشنبه, 24 مهر 1398

نحوه واگذاری خانه های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان بررسی شد

نحوه واگذاری خانه های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان بررسی شد

 

 بحث و بررسی در خصوص چگونگی واگذاری و فعالیت فرهنگی و اجتماعی خانه های فرهنگ سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در دستور کار نود و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان قرار گرفت.  

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین با اعلام این خبر و با بیان اینکه خانه های فرهنگ نقش مهمی در مباحث فرهنگی دارند و بازوان توانمند سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی می باشند،گفت: ساختار فرهنگی خانه های فرهنگ باید مشخص و بخش اجرایی برای غنی سازی فعالیت ها صورت گیرد و وضعیت خانه های فرهنگ بهبود یابد.

وی افزود: در خصوص واگذاری خانه های فرهنگ دو موضوع مطرح است اول اینکه طبق قانون ترک تشریفات خانه های فرهنگ را باید واگذار کرد و باید شرایط و راهکار و ساختاری برای نحوه واگذاری آن تعریف  شود و دوم بحث مبلغ قرارداد است که باید عادلانه باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه بر اساس گزارش سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان دراین جلسه آموزش در خانه های فرهنگ با کمترین شهریه انجام و در حوزه فرهنگی فعالیت بسیار گسترده تری دارند، اظهار داشت: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه برای بهبود و ترسیم چشم انداز خانه های فرهنگ پیشنهاد می گردد، قرارداد خانه های فرهنگ حداقل دوساله شود و  همچنین تامین مکان خانه های فرهنگ و تکیمل تجهیزات نیز از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

گرزین ادامه داد: همچنین بر اساس گزارش ارائه شده از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری در این جلسه

هر ساله 10 درصد افزایش در بودجه اتفاق می افتد و اگر همین بودجه مصوب به موضوعات فرهنگی اختصاص یابد بسیاری از مشکلات این حوزه مرتفع خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: در بحث واگذاری خانه های فرهنگ باید قوانین را رعایت کرد و در قراردادها باید هزینه بیمه مدیران خانه های فرهنگ در نظر گرفته شود تا شرایط برای فعالیت مدیران خانه های فرهنگ هموارتر و مناسبت تر گردد .

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت