حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : آراستگی از اخلاق مومنان است.
امروز : چهارشنبه, 24 مهر 1398

ذاکرین اهل بیت (ع) در شورای شهر گرگان گرد هم آمدند

ذاکرین اهل بیت (ع) در شورای شهر گرگان گرد هم آمدند

مجمع الذاکرین شهرستان گرگان طی یکصدمین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان گرد هم آمدند و به اقامه عزاداری در آستانه شهادت حضرت رقیه (س) پرداختند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی در ابتدای این جلسه ضمن خیرمقدم گویی و قدردانی از حضور مداحان و پیرغلامان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده شورای شهر و شهرداری گرگان در این دوره پرداخت گفت: نامگذاری هفته فرهنگی گرگان، اجرای بزرگترین پروژه روگذر در افسران، بازگشایی میدان ترمینال، سی متری قلعه حسن، آبشار صخره ای گرگان، ارتقاء شهرداری از درجه 10 به 11 و راه اندازی 20 پارک جیبی در سطح از جمله مهمترین اقدامات انجام شده در این مدت می باشد.

ناصر گرزین افزود: پیگیری اجرای بزرگترین پروژه سرمایه گذاری در مسیر بلوار غدیر، شهربازی، احیا و مرمت بافت تاریخی، ایجاد پارک تخصصی مریم آباد و پارک شطرج در گرگان پارس نیز بخشی دیگری ار موضوعات در حال انجام توسط شورا و شهرداری می باشد.

شهردار گرگان نیز ضمن تسلیت ایام و قدردانی از فعالیت مداحان به خصوص در مناسبت های مذهبی گفت: طراحی بوستان عبادت از جمله موضوعاتی است که به عنوان پایلوت در شهر گرگان مطالعات آن شروع شده است.

دکتر دادبود با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم زمینی برای احداث خانه مداحان تهیه نمائیم، افزود: ایجاد کلبه های فرهنگی در سطح شهر گرگان نیز به منظور واگذاری به بخش های فرهنگی برای انجام فعالیت های مورد نظر از دیگر برنامه های در دست اجرای شهرداری می باشد .

رئیس کانون مداحان گرگان نیز در ادامه این جلسه بر ضرورت احداث خانه مداحان در گرگان تاکید و از شهرداری خواست نسبت به تهیه زمین برای این موضوع همکاری لازم را انجام دهد.

تجلیل از ستایش روشنی فر، ذاکر خردسال اهل بیت (ع)، قرائت زیارت عاشورا و مداحی از جمله برنامه انجام شده در این جلسه بود.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت