حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : از نفرين مظلوم بترسيد كه چون شعله آتش بر آسمان ميرود.
امروز : چهارشنبه, 24 مهر 1398
در نود و پنجمین کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان تاکید شد

ضرورت برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی پرسنل شهرداری گرگان

در نود و پنجمین کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان تاکید شد

ضرورت برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی پرسنل شهرداری گرگان

رئیس کمیسیون اداری، مالی و بودجه شورای اسلامی شهر گرگان گفت: با توانمند سازی نیروها و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز در این حوزه، شهرداری می تواند به جای محول کردن برخی از امور به پیمانکاران از نیروهای سازمان ماهر درون مجموعه استفاده نماید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه بررسی چارت سازمانی شهرداری گرگان و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در دستور کار نود و پنجمین جلسه کمیسیون اداری و مالی شورا قرار گرفت، گفت: قطعاً با بهره برداری مناسب از دانش نیروها می توان اقدامات موثری در کاهش هزینه های جاری شهرداری در واحدها و سازمان های مختلف انجام داد.

وی افزود: موضوع آموزش در تمام مراحل دوران خدمت از بدو استخدام تا نایل آمدن به بازنشستگی از ارزش و محوریت خاصی در ارائه خدمات به شهروندان برخوردار است و عدم آگاهی لازم از قوانین، مقررات و دستورالعمل ها و همچنین نداشتن مهارت مورد نیاز شغلی، کار را برای مستخدم سخت و نهایتاً مدیریت شهری را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

رئیس کمیسیون اداری و مالی شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه ضرورت برگزاری دوره های آموزشی به منظور توانمندسازی پرسنل را مورد تاکید قرار داد و خاطر نشان کرد: انتظار می رود با بهره مندی از ظرفیت های فعلی ساختار نیروهای شهرداری بتوان در راستای تحقق برنامه های تصویبی و وظایف تعربف شده قانونی، خدماتی را در عرصه های مختلف به شهروندان در شان و شایستگی آنها به طور مطلوب ارائه کرد.

 عبداللهی ادامه داد: بر اساس گزارش ارائه شده از سوی رئیس امور اداری شهرداری گرگان در نود و پنجمین جلسه این کمیسیون، تعداد پست های پیش بینی شده شهرداری 770 نفر می باشد که عملاً 141 پست اشغال شده و بر اساس این گزارش در حال حاضر 913 نفر در چارت شهرداری گرگان مشغول فعالیت می باشند که بالاترین فراوانی در سطح تحصیلی کارشناسی و در گروه سنی 41 تا 45 سال می باشند.

وی خاطر نشان کرد: در سازمان آتش نشانی نیز 281 پست مصوب وجود دارد که کل نیرهای مشغول به کار 91 نفر می باشند که ازین تعداد 79 نفر در واحد عملیات و 12 نفر در قسمت اداری انجام وظیفه می کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با بیان اینکه منابع انسانی ارزشمند ترین سرمایه های هر سازمان می باشند، تصریح کرد: وجود مدیران و کارکنان ماهری که بتوانند نیازهای شغلی و خواسته های سازمانی را ادغام نمایند و به صورت کارآمد و خودانگیخته ارائه خدمت نمایند، از جمله مسائلی است که می تواند در محیط شغلی بسیار مثمر ثمر باشد.   

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت