حدیث روز

 
امام علی(ع) می فرماید : هر کس که دو روزش مساوی باشد باخته است.
امروز : پنج شنبه, 30 دی 1400
در نود و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری

شرایط واگذاری شهرداری های مناطق به پیمانکاران بررسی شد

در نود و چهارمین جلسه کمیسیون خدمات شهری

شرایط واگذاری شهرداری های مناطق به پیمانکاران بررسی شد

 

 

در نود و چهارمین جلسه رسمی کمیسیون خدمات، سیما ، منظر و زیست شهری شرایط واگذاری امور خدمات شهری منطقه یک،دو،سه شهرداری گرگان به پیمانکاران بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان مهندس محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر افزود: پس از بحث و تبادل نظر در این خصوص مقرر شد موضوعاتی از جمله صدور فیش حقوقی برای تمامی پرسنل زیر مجموعه قبل از پنجم هرماه، پرداخت عیدی وسنوات پرسنل مربوطه در 15 اسفند هرسال و همچنین قبل از پایان مهلت قرارداد، و رعایت قانونی ساعت کار عوامل اجرایی و پرداخت اضافه کار مورد تاکید و نظارت قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، سیما و منظر شورای اسلامی شهر گرگان افزود: همچنین مقرر شد اخراج نیروهای کارگری توسط پیمانکار منوط به صدور اخطار کتبی طی 2 مرحله و تائید اخطارها توسط ناظر مقیم و در مرحله سوم با نظر و رای کمیته انظباطی انجام شود.

مهندس جرجان ادامه داد: همچنین تاکید شد که پیمانکار باید توان مالی پرداخت حداقل 2 ماه دستمزد و هزینه های پرسنلی و بیمه و تجهیزات کارگاه مورد پیمان را داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین تاکید شد پیمانکار موظف است آن دسته از رانندگانی که بر روی خودروهای متعلق به شرکت فعالیت می کنند را همانند عوامل اجرائی دیگر نسبت به پرداخت حقوق و مزایا به میزان اعلامی اداره کار پرداخت و همچنین طبق قوانین و مقررات بیمه نماید.

مهندس جرجانی ادامه داد: با توجه به لزوم بکارگیری عوامل اجرائی در ایام تعطیلات (جمعه وتعطیلات رسمی) و همچنین ساعت اضافه کاری پیمانکار موظف است کلیه حقوق و مزایای متعلقه را در صورت حضور کارگران برابر قانون کار پرداخت نماید.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت