حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : از نفرين مظلوم بترسيد كه چون شعله آتش بر آسمان ميرود.
امروز : چهارشنبه, 24 مهر 1398

برنامه های روز جهانی کودک تشریح شد

برنامه های روز جهانی کودک تشریح  شد

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی و تشریح برنامه های پیش بینی شده برای روز جهانی کودک در شصت و هشتمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، فائزه عبداللهی ضمن گرامی داشت روز جهانی کودک و با تاکید بر اینکه کودکان سرمایه ها و آینده سازان کشور هستند، گفت: با توجه به شعار انتخاب شده برای هفته ملی کودک تحت عنوان « آینده را باید ساخت» باید با سرمایه گذاری مناسب و آموزش های صحیح به کودکان آینده را برای آینده سازان این مرزو بوم بسازیم.

عبداللهی با اشاره به اینکه این جلسه با حضور نمایندگان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بهزیستی، نظام مهندسی، سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری، مرکز بهداشت، استاندارد و سازمان آتش نشانی، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری و تعدادی از سازمان های مردم نهاد برگزار شد، گزارشی از برنامه های هفته ملی کودک در گرگان ارائه شد.

وی افرود: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه افتتاح هفته ملی کودک، نمایش عروسکی، معرفی و روخوانی کتاب، بحث آزاد، نشریه دیواری، شعرخوانی، مسابقه فرهنگی و مذهبی، معرفی وقایع ایام، معرفی شخصیت، ایستگاه نقاشی، خوش‌نویسی امداد فرهنگی در مناطق سیل زده و غیره را برای کودکان و نوجوانان اجرا می‌شود.

عبداللهی افزود: همچنین راهپیمایی جمعی از کودکان از میدان شهرداری به سمت پارک شهر، برگزاری نمایش  در مسیر،  برگزاری نمایشگاه به این مناسبت در پارک شهر، نقاشی دیواری و برنامه هایی از این دست از جمله برنامه های پیش بینی شده توسط شورای شهر و شهرداری با همکاری نهادهای مرتبط به مناسبت روز جهانی کودک می باشد.

رئیس کمیسیون بانوان و خانواده خاطر نشان کرد: همچنین بر اساس این گزارش مهم‌ترین عناوین روزها و محور فعالیت‌های روز جهانی و هفته ملی کودک به ترتیب ۱۴ مهر «کودک، خانواده، سبک زندگی ایرانی اسلامی»، ۱۵ مهر «کودک، محیط‌زیست و میراث فرهنگی»، ۱۶ مهر (روز جهانی کودک)«کودک، صلح، بازی و نشاط»، ۱۷ مهر «کودک، رسانه و ارتباطات»، ۱۸ مهر «کودک، آموزش، سلامت و ایمنی»، ۱۹ مهر «کودکان با نیازهای ویژه، فرصت‌های برابر» و ۲۰ مهر «کودک، کتاب و فرهنگ مطالعه» می باشد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه در بودجه سال 98 شهرداری گرگان بودجه مشخصی برای شهر دوستدار کودک در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: برنامه های شهر دوستدار کودک باید هم سو با روز جهانی کودک و الگو برداری از شهرداری های جهان و شهرهای موفق ایران در این حوزه باشد وباید همگی توان خود را در این خصوص بکار بگیریم.

برنامه های روز جهانی کودک تشریح  شد

 

برنامه های روز جهانی کودک تشریح  شد

 

برنامه های روز جهانی کودک تشریح  شد

 

برنامه های روز جهانی کودک تشریح  شد

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت