حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ، از وعده تخلف كند و در امانت خيانت نمايد.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398

بودجه بسکتبال شهرداری گرگان افزایش یافت

بودجه بسکتبال شهرداری گرگان افزایش یافت

در یکصد و هشتاد و  نهمین جلسه رسمی و علنی شورای شهر گرگان لایحه متمم بودجه سال 98 سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گرگان در راستای افزایش بودجه تیم بسکتبال شهرداری مصوب شد.

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان،  حمیدرضا آقاملائی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: این لایحه  در راستای حمایت از تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای فصل جدید در دستور کار قرار گرفت و با حمایت و رای اکثریت آرا به تصویب رسید.

آقاملائـی با اعلام این خبر و با اشاره به اینکه تیم بسکتبال شهرداری گرگان دارای ظرفیت های بالقوه زیادی است و هواداران پرشور آن الگوی مناسبی برای دیگر تیمها در کشور می باشند، افزود: بر اساس لایحه متمم بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان اعتباری معادل ۲۵ میلیارد ریال به اعتبارات منظور شده قبلی برای این تیم افزوده شد و بودجه بسکتبال شهرداری گرگان به رقمی معادل ۵۰ میلیارد ریال رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد:  این تیم برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند حمایت همه جابنه می باشد و درخشش بیشتر تیم محبوب و مردمی بسکتبال شهر گرگان مستلزم حمایت بیشتر مدیران استانی و شهرستان می باشد.

بودجه بسکتبال شهرداری گرگان افزایش یافت

 

بودجه بسکتبال شهرداری گرگان افزایش یافت

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت