حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : به درستي كه من مرگ را جز سعادت نمي بينم و زندگي با ستمكاران را جز محنت نمي دانم.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398

مشکلات اهالی کوی انجیراب بررسی شد

مشکلات اهالی کوی انجیراب بررسی شد

طی یکصدمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان بازدید و بررسی مشکلات شهروندان کوی انجیراب در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، دکتر محمدابراهیم جرجان با اعلام این خبر گفت: در این بازدید درخواست اهالی کوی انجیراب از اعضاءمحترم شورای اسلامی شهر گرگان از جمله بهره برداری بهینه ومطلوب از تپه راهنمایی، رسیدگی به موضوع اراذل واباش در محل پارک بازی انجیراب، مشکل قطع آب و جلوگیری از ساخت وساز های غیر مجاز ولزوم اطلاع رسانی در این خصوص مورد تاکید قرار گرفت.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان افزود: آسفالت کوچه های 17،19 و21 انجیراب، جدول کشی، احداث پایه استند، ضرورت لایروبی رودخانه انجیراب وفتح باغ ودیواره سازی این رودخانه نیز از جمله درخواست مطرح شده از سوی اهالی این محله بود.

وی ادامه داد: لزوم زیبا سازی معبر اصلی کوی انجیراب، تقاضا از واحد عمران وخدمات منطقه 2 برای جمع آوری آبهای سطحی، رسیدگی به مشکل آبگرفتگی کوچه انجیراب 9 و حل مشکل پیاده روسازی کوی انجیراب نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

دکتر جرجانی با بیان اینکه بازگشایی60 متری افسران خیلی می تواند تاثیر مثبت درخصوص موارد عمرانی ، اقتصادی وتوسعه محله انجیراب داشته باشد، اظهار داشت: این موضوع ارزش اعیان وعرصه را در این محله بالا می برد و می تواند فرصت حضور سرمایه گذاران را در این محله افزایش دهد.

وی ادامه داد: در پایان این نشست و بازدید مقرر شد موضوعات مطرح شده این محله توسط واحدهای مختلف و مربوطه شهرداری مورد پیگیری قرار بگیرد.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت