حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.
امروز : سه شنبه, 28 آبان 1398
طرح اصلاح ماده 56 قانون شوراها در دستور کار شورای استان گلستان

موضوعات شهرهای استان در شورای استان مطرح شد

طرح اصلاح ماده 56 قانون شوراها در دستور کار شورای استان گلستان

موضوعات شهرهای استان در شورای استان مطرح شد

حمیدرضا آقاملائی، رئیس شورای اسلامی شهر گرگان در هفدهمین جلسه شورای  اسلامی استان که بررسی طرح اصلاح ماده 56 قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور و هیات های نظارت و وظایف آنها را در دستور کار داشت، بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی ویژه داوطلبین انتخابات شوراها و همچنین اعضای جدید الورود شوراها تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، آقاملائی نماینده شورای استان در شورای عالی استان ها در این جلسه همچنین با اشاره به اینکه ارائه طرح توسط شورای استان به شورای عالی استان ها یکی از امتیازات شورای استان ها به شمار می رود، گفت: در ارائه طرح های استانی به شورای عالی استان ها باید همه جوانب بررسی و ایده ها چکش کاری کارشناسی شود.

در این جلسه همچنین طرح پیشنهادی ایجاد ترکیب 5 نفره هیات نظارت بر شوراها در سطح ملی، استانی و شهرستانی اعم از نماینده قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان، شورای عالی استان ها و وزارت کشور مطرح و پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد با اعمال اصلاحاتی در دستور کار جلسه آتی این شورا قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه نشست با مهندس مقدم، مدیرکل دفتر فنی استانداری گلستان در دستور کار قرار گرفت که مجتبی خسروی رئیس شورای استان ضمن خیرمقدم گویی به مدعوین، پیگیری موضوع کاهش حد نصاب تفکیک در شهرهای کوچک و همچنین رفع مشکلات تعطیلی سنگ شکن ها در شرق استان را مورد تاکید قرار داد.

حمید پقه عضو شورای شهرستان آق قلا و نماینده این شهرستان در شورای استان نیز خواستار ارائه راهکارهای فنی و مهندسی و پیگیری این موضوع در راستای پیشگیری از وقوع مجدد سیل در این شهر شد.

حسین فندرسکی عضو شورای اسلامی شهرستان علی آباد کتول و نماینده این شهرستان در شورای استان خواستار نظارت بر درستی اجرای طرح های جامع و هادی به منظور اصلاح ساختار شهرسازی شد.

در ادامه ابوالفضل وزیری عضو شورای اسلامی شهرستان مینودشت و عضو شورای استان  و همچنین نماینده شورای استان در هیات حل اختلاف بر ضرورت نظارت بر پروژه های عمرانی در سطوح استانی و همچنین کاهش تراکم ها تاکید کرد.

ابراهیم اسماعیلی رئیس شورای اسلامی شهر رامیان و نماینده شورای شهرستان در شورای استان گلستان خواستار همکاری کمیسیون ماده 5 استانداری با شهرداران در بحث کاهش معبر و رونق ساخت و سازهای شهری و همچنین لایروبی رودخانه و روکش آسفالت در خان ببین و دلند شد.

رضا رجنی عضو شورای شهر آزاد شهر و نماینده این شهر در شورای استان ایجاد نظام هماهنگ در سازمان نظام مهندسی و نظارت بر عملکرد این سازمان را مورد تاکید قرار داد و خواستار اجرای فنی تر کمیسیون ماده صد در شهرها شد.

در پایان تاج محمد اریس نماینده شهرستان گمیشان در شورای اسلامی استان گلستان در حضور مدیرکل فنی استانداری گلستان در این نشست قدردانی کرد و خواستار پیگیری پروژه های مورد نیاز استان شد.

موضوعات شهرهای استان در شورای استان مطرح شد

 

موضوعات شهرهای استان در شورای استان مطرح شد

 

موضوعات شهرهای استان در شورای استان مطرح شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت