حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بهترين كارها در نزد خدا نماز به وقت است ، آنگاه نيكي به پدر و مادر ، آنگاه جنگ در راه خدا
امروز : شنبه, 16 آذر 1398

گرگان در مسیر توسعه حرکت رو به جلو دارد

    گرگان در مسیر توسعه حرکت رو به جلو دارد

زحمات شبانه روزی شهردار قابل تقدیر است

ناصر گرزین در نطق پیش از دستور خود طی یکصد و نود و دومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان ضمن تقدیر از فعالت های و زحمات در حال انجام شهردار و مجموعه مدیران شهرداری برای تحقق اهداف مدیریت شهری گفت: گرگان شهری پیشرو در توسعه شهری است و جا دارد از زحمات دکتر دادبود شهردار مردمی، انقلابی و پاکدست و تلاشهر گرگان قدردانی کنیم.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، منتخب اول مردم گرگان در شورای اسلامی افزود: مهمترین اصل برای اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مردم و همچنین توسعه مدیریت شهری در حوزه ها و بخش های مختلف شهری است که تحقق این مهم جز در سایه تعامل مجموعه مدیریت شهری محقق نمی شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به اینکه احداث روگذر 60 متری افسران بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ شهرداری گرگان است، اظهار داشت: انجام 3 پروژه به هم پیوسته که در نهایت 60 متری افسران به بزرگراه شهید کلانتری را در پی خواهد داشت در قالب پروژه افسران یکی از بزرگترین افتخارات شهرداری در این دوره می باشد.

وی ادامه داد: همچنین احداث بزرگترین پروژه سرمایه گذاری، گردشگری، رفاهی و تجاری تاریخ شهرداری گرگان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و خرید 20 دستگاه اتوبوس و تبدیل خیابان 15 متری و تبدیل 15 متری پاسرو به پیاده راه در راستای شهر انسان محور بخش دیگری از فعالیت های قابل تقدیر در شهرداری می باشد.

گرزین خاطر نشان کرد: راه اندازی اولین پیست دوچرخه سواری و احداث پیست موتورسواری برای اولین بار و همچنین مرما ساختمان تاریخی دارویی و تبدیل آن به مرکز اسناد و همچنین تحقق بودجه سال 97 شهرداری از جمله فعالیت های ارزشمند انجام شده در این دوره است.

منتخب اول مردم در شورای شهر گرگان همچنین با اشاره به احداث دیوار سنگی در سطح شهر به طول 1650 مترمربع و اجرای عملیات ساماندهی آب های سطحی به ابعاد 8200 متر اظهار داشت: کسب نائب قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال کشور برای اولین بار در تاریخ شهرداری گرگان، ارتقاء رتبه شهرداری از 10 به 11، ساماندهی جداره خیابان حضرت امام، نامگذاری هفته فرهنگی و روز ملی گرگان بخش دیگری ار فعالیت های انجام شده شهرداری در این دوره می باشد.

این عضو شورای اسلامی شهر گرگان همچنین با تاکید بر اینکه علیرغم تنگناها و مشکلات، افق های آینده روشن و امیدبخش است، گفت: گرگان به عنوان دارالمومنین نیازمند توجه بیش از پیش می باشد واین شهر ظرفیت های ناشناخته بسیاری است و در باید در تقویت اجتماعی شهرداری و همچنین پایبندی به عهد و پیمان با مردم در راستای توسعه شهری اهتمام ورزیم.

وی ادامه داد: رسانه های و فعالان رسانه ای بهترین فرصت برای ایجاد جریان آزاد اطلاعات و شفاف نمودن فضای تصمیم گیری در اداره امور شهر توسط شورا و شهرداران هستند و دست یاری به سوی یکایک رسانه های مسئول و متعهد در راستای اطلاع رسانی برای حفظ حقوق شهر و شهروندان و شهرداری دراز می کنیم و از همه می خواهیم با نقد و بررسی اقدامات و فعالیت های شورا و شهرداری زمینه های قدم برداشتن در مسیر شهر انسان محور فراهم کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان در پایان خواستار تسریع در پیگیری و اهتمام ویژه در احداث شهربازی مدرن کودکان، پیگیری در خروج کمربندی از شهرگرگان، ساماندهی ورودی شرق گرگان و احداث پارک های محلی جدید و پیگیری وضعیت فرهنگسرا شد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت