حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : چهارشنبه, 02 بهمن 1398

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر گرگان از بازارچه دائمی صنایع دستی

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر گرگان از بازارچه دائمی صنایع دستی

 

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان طی یکصد و هفدهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری از بازارچه دائمی صنایع دستی واقع در بلوار الغدیر بازدید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت: مدیر عامل انجمن هنرمندان در این بازدید خواستار موضوعاتی از جمله یباسازی فضای بازارچه و تبلیغات جهت رونق بازارچه از طرف شهرداری، بررسی املاک شهرداری و واگذاری مکانی مناسب تر برای هنرمندان و حمایت از هنرمندان از سوی شهرداری به خصوص در بحث اجاره غرفه ها شد.

رئیس کمیسیون خدمات، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت حمایت از هنرمندان صنایع دستی اظهار داشت در این بازدید مقرر شد با همفکری و هم اندیشی خود هنرمندان در خصوص فروش محصولات از طریق بازاریابی شهری و معرفی از طریق شبکه های اجتماعی اقدام شود و به منظور مهیا سازی فضای بازارچه شرایط کارگاه تولیدی و اطلاع رسانی به کسانی که علاقمند به آموزش و یادگیری در عرصه هنر هستند اطلاع رسانی گردد.

وی افزود: از آنجایی که فروش محصولات بصورت نمایشگاه یکی از خواسته های هنرمندان بوده است مقرر شد در صورت هر گونه برنامه ریزی و شرایط مناسب جهت ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی که معرف هنرهنرمندان شهر باشد اقدام شود و تبلیغات از طریق روابط عمومی و اتوبوسرانی شهرداری درخصوص معرفی این بازارچه به شهروندان انجام پذیرد.

مهندس جرجانی خاطر نشان کرد: در پایان این بازدید مقرر شد تا پایان سال در خصوص دریافت اجاره با هنرمندان صنایع دستی مساعدت شود، شرایط تبلیغات محیطی توسط شهرداری بررسی و پیگیری شود و انتخاب مکان های مناست تر برای راه اندازی بازاچه دائمی صنایع دستی در دستور کار قرار بگیرد.

 

 

 

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت