حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : بالاترین درجه بهشت فردوس است و اگر چیزی از خدا می خواهید فردوس را طلب کنید.
امروز : چهارشنبه, 02 بهمن 1398

ضرورت حضور شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تاکید شد

در دویست و سومین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان

ضرورت حضور شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تاکید شد

ضرورت حضور شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تاکید شد

 

 

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان بر ضرورت حضور شورای شهر و شهرداری گرگان در نمایشگاه بین المللی گردشگری که بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، تاکید کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حمیدرضا آقاملائی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ضمن تاکید بر ضرورت حضور شهرداری در نمایشگاه بین المللی گردشگری گفت: پروژه های گردشگری که به مردم قول اجرای آن را دادیم از جمله شهربازی، سورتمه و زیپ لاین به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

مهندس حسین ربیعی با اشاره به اینکه شهرداری طی دو سال گذشته در این نمایشگاه حضور داشته است، گفت: یکی از دستاوردهای سال گذشته حضور در این نمایشگاه، میزبانی برگزاری همایش تورلیدران در استان گلستان است که اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان افزود: با توجه به تنوع قومیتی استان باید سعی کنیم برندهای جدید مثل بسکتبال، پاییز هزار رنگ و ثبت جنگل های هیرکانی را در این نمایشگاه مورد توجه قرار دهیم.

مهندس علی اصغر یوسفی نیز با اشاره به اینکه گردشگری امروزه به عنوان یکی از منابع درآمدی پایدار در دنیا مطرح است، گفت: حضور شهرداری طبق دوسال گذشته در این نمایشگاه باید پررنگ باشد چرا که حضور متوالی گرگان به عنوان مرکز استان، باتوجه به هزینه های میلیاردی شهرداری در بحث بافت تاریخی و گردشگری می تواند در معرفی جاذبه های این استان بسیار موثر باشد.

سیدمحمدمرتضوی دیگر عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز گفت: حضور شهرداری در این نمایشگاه می تواند در بحث جذب سرمایه گذار و بخش خصوصی بسیار موثر باشد و ما باید در حوزه گردشگری فضای تبلغی و رسانه ای را گسترش دهیم.

محمدابراهیم جرجانی نیز در این خصوص گفت: میربانی همایش تورلیدرها در استان گلستان اتفاق مهم و بزرگی است و باید از اثرات مثبت این موضوعات حمایت شود.

فائزه عبداللهی نیز در این مورد با اشاره به اینکه باید در راستای معرفی شاخص ها، فضاهای گردشگری و همه توانمندی های شهر، تبلیغات محیط شهری را گسترش دهیم اظهار داشت: ما می توانیم ضمن حضور در نمایشگاه بین المللی، با مشارکت طلبی شهرهای کوچکتر و جذب اسپانسر هزینه های این حضور را کاهش دهیم.

سعید رحیمی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت تداوم حضور شهرداری در نمایشگاه بین المللی گردشگری، اظهار داشت: اگر بتوانیم با شهرداری های علاقه مند استان برای حضور در نمایشگاه رایزنی کنیم در کاهش هزینه ها نیز می توان اقدامات موثری انجام داد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت