حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : دوست هركس عقل او و دشمنش جهل اوست.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
سیدمحمدعلی ثابت قدم از داوطلبان تصدی سمت شهرداری گرگان پیشنهاد کرد؛

استقرار نظام ارزیابی کارکنان/ برون سپاری حداکثری اقدامات اجرایی/ اصلاح ساختار جذب سرمایه/ برنامه ریزی برای توریسم

 

 

سیدمحمدعلی ثابت قدم، شهردار پیشین رشت به عنوان داوطلب تصدی شهرداری گرگان برنامه های پیشنهادی خود به شورای اسلامی شهر را ارایه کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، اموزش های مستمر ضمن خدمت، حمایت تشکیلاتی از کارکنان و استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد را از سیاست های اجرایی خود در مدیریت شهرداری عنوان کرد.

دکتر ثابت قدم اصلاح و بروز رسانی اداری شهرداری بر مبنای چابک سازی و هوشمندسازی، ایجاد نگاه پژوهش محور، اصلاح ساختار نظام جذب سرمایه و توجه به توریسم را از نکات کلیدی در توسعه مدیریت شهری دانست.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان وجود ترافیک، کمبود فضای اجتماعی، عدم وجود درآمد پایدار شهری، کمبود زیرساختهای شهری، عدم وجود مدیریت یکپارچه و ورودی های نامناسب شهری از مشکلات شهر گرگان برشمرد و خاطر نشان کرد:150 هکتار بافت تاریخی در گرگان وجود دارد که به جرات یک ظرفیت بسیار خوب در گرگان است و این بافت تاریخی قابلیت جهانی شدن دارد.

کاندیدای سمت شهردار گرگان با اشاره به اینکه در مسئولیت نباید تضادها و تفکرات شخصی را در عرصه کار و خدمت دخالت داد، خاطرنشان کرد: برندسازی در پروژه‌های شهری برندسازی شهر است نه برندسازی شخص و باید به این نکته توجه ویژه داشته باشیم که ما در خدمت شهر و شهروندانیم نه شهر و شهروند در خدمت ما.

وی ادامه داد: مشکل ترافیک گرگان با اقدامات نرم‌افزاری ساده برطرف خواهد شد و نیازی به احداث روگذر و زیرگذر نیست و با اجرای این پروژه‌ها مشکل ترافیکی گرگان حل نمی‌شود.

ثابت‌قدم تاکید کرد: یکی از انتظارات حضور سرمایه‌گذار در یک شهر بخصوص شهر گرگان این است که شهرداری و نهادهای مسئول، موانع اجرای یک پروژه و سرمایه‌گذاری در یک پروژه را برطرف کنند.

وی برای تقویت فضاهای فرهنگی و اجتماعی در سطح شهر توجه به فضاهای متروک شهری نظیر حاشیه رودخانه، موزه گرگان، مرکز محلات قدیمی، ایجاد سرای محلات و خانه سلامت، ایجاد پارک های محله ای و ایجاد شهربازی گرگان را پیشنهاد کرد.

ثابت قدم با اشاره به تجربیات خود به عنوان شهردار رشت اظهار داشت: در مدت فعالیتم به عنوان شهردار رشت، اقداماتی را در دستور کار قرار داده و اجرایی کردم که در نگاه نخست کارهای بسیار سخت و حتی غیرقابل اجرا بود اما با توکل بر خداوند و استفاده از کارکنان توانمند و بکارگیری مدیریت منسجم و صحیح، اتفاقات بسیار بزرگی را در رشت رقم زدیم , همان برنامه‌هایی که برای رشت پیاده کردیم را در نظر داریم در گرگان نیز اجرایی کنیم و اگر نیاز باشد با هماهنگی شورای اسلامی شهر گرگان تغییراتی نیز از زوایای مختلف ایجاد خواهیم کرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت