حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : چهارشنبه, 15 مرداد 1399

طرح اولیه آرامستان جدید بررسی شد

طرح اولیه آرامستان جدید بررسی شد
رئیس کمیسیون توسعه، عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان از بررسی طرح اولیه آرامستان جدید واقع در جاده آق قلا طی یکصد و سیزدهمین جلسه این کمیسیون خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس سیدمحمد مرتضوی با اشاره به اینکه با توجه به تکمیل ظرفیت آرامستان فعلی، در حال حاضر ایجاد آرامستان جدید به عنوان یک ضرورت شهری در دستور کار مدیریت شهری گرگان قرار دارد، گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در این جلسه آرامستان جدید در جاده آق قلا به مساحت حدود 9 هکتار پیش بینی شده است که فاز اول آن در 2 هکتار اجرا خواهد شد.
وی افزود: تدفین عادي، قبور شهدا، قبور کودکان، قبورخانوادگی، مسجد، سردخانه، تجاري، خدمات، اداري ـ نگهبانی، سالن پذیرایی، سالن مراسم، درمانی، فضاي سبز، فضاي بازي کودکان، فضاي سبز خالص، محوطه و فضاهاي باز، سرویس بهداشتی، پارکینگ و معبر از جمله بخش های در نظر گرفته شده در طرح جدید آرامستان می باشد.
رئیس کمیسیون توسعه، عمران، حمل و نقل شهری و معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه مقرر شد بازدید میدانی از محل آرامستان جدید در این کمیسیون انجام شود، اظهار داشت: لحاظ کردن موضوعات فنی مانند هدایت آب های سطحی، و در نظر گرفتن امکانات و خدمات مناسب حداکثری برای مراجعین و شهر وندان و همچنین توجه به تخصیص برخی از قطعات به هنرمندان و ... از جمله موارد پیشنهادی در این جلسه بود.

طرح اولیه آرامستان جدید بررسی شد

 

طرح اولیه آرامستان جدید بررسی شد

 

طرح اولیه آرامستان جدید بررسی شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت