حدیث روز

 
امام مهدی (عج) می فرماید : هنگام ظهور فرج را خدا می داند و بس و هر که برای ظهور من وقتی تعیین کند دروزغگو است.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
ذبیح الله میقانی، داوطلب تصدی شهرداری گرگان؛

تغییر و اصلاح ساختار شهرداری/ آموزش مدیریت پروژه به واحد عمران/ توسعه ایجاد درآمد پایدار در شهرداری/ جذب سرمایه گذار

 

تغییر و اصلاح ساختار شهرداری/ آموزش مدیریت پروژه به واحد عمران/ توسعه ایجاد درآمد پایدار در شهرداری/ جذب سرمایه گذار

ذبیح الله میقانی داوطلب تصدی شهرداری گرگان در ارایه برنامه های پیشنهادی خود به شورای اسلامی شهر گرگان بر ضرورت تغییر و اصلاح ساختار شهرداری، آموزش مدیریت پروژه ها در واحد عمرانی و توجه به برنامه های توسعه ایجاد درآمد پایدار در شهرداری تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ساختار شهرداری باید تغییر یابد و یا اصلاح شود چرا که هر یک از معاونت ها و سازمان ها دارای نواقص بنیادی است و این موضوع به کمک  شورا  باید همفکری و اصلاح شود.

میقانی که از مدیران شهرداری گرگان و عضو اسبق شورای اسلامی شهر می باشد، در این نشست همچنین ارایه برنامه های آموزشی برای مدیریت پروژه ها در واحد عمرانی شهرداری را مهم تلقی کرد و در این خصوص افزود: در معاونت عمرانی مهندسین ما بدلیل ندیدن آموزش، مدیریت پروژه  را بلد نیستند اگر هم با این موضوع تا حدودی آشنایی داشته باشند در نقاطی دچار ضعف می باشند و مثلا در بعد مسائل اجتماعی و آسیب های اجتماعی راهکار مناسبی ندارند.

وی در ادامه با بیان اینکه اساسی ترین بحث های کنونی شهرداری ها موضوع درآمد است، اظهار داشت: جذب سرمایه گذار، ایجاد بازارچه های بزرگ و بسترسازی در آمد از طریق طرح های جامع که با تغییر کاربری ها در سطح شهر ایجاد شود بخشی از برنامه های پیشنهادی من در این خصوص می باشد.

میقانی نگاه ویژه و اصولی به بافت تاریخی و ارزشمند گرگان، بازگشایی معابر جدید موجود در طرحهای توسعه شهری ، تسهیل فرایند ساخت و ساز در سطح شهر با تدبیر و تدوین برنامه اجرائی آن و ارائه برنامه یکنواخت و متناسب با فرهنگ شهری برای زیبایی و رعایت نمای شهری در ساخت و سازهای که در خیابان های اصلی شهر و همینطور ساخت و ساز در اماکن مسکونی را از برنامه های پیشنهادی خود در حوزه شهرسازی با رویکرد جذب گردشگر عنوان کرد.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان همچنین تهیه  شناسنامه بحران شهر، اصلاح پیمان نامه های خدمات شهری، ارتقای سطح کیفیت نظارت بر امور خدمات شهری؛ تصویب نهایی و اجرایی کردن سازمان پسماند شهرداری گرگان و انتقال ارامستان به حاشیه شهر، واگذاری امور سد معبر به بخش خصوصی را نیز به عنوان بخشی از برنامه های پیشنهادی خود در حوزه خدمات شهری برشمرد.

میقانی در ادامه تلاش برای ایجاد یک ساز و کار مناسب و ارائه طرح هایی برای مرتفع نمودن مشکل ترافیک، توجه ویژه به حمل و نقل عمومی و نوسازی ناوگان درون شهری فرسوده شهری علی الخصوص در تاکسیرانی و واگذاری خط های شهری به پیمانکار را از برنامه های پیشنهادی خود در حوزه حمل و نقل درون شهری عنوان کرد.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت