حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : منفورترين چيزهاي حلال در پيش خدا طلاق است.
امروز : چهارشنبه, 15 مرداد 1399

احداث بازارچه صنایع دستی با مشارکت میراث فرهنگی و شهرداری پیگیری می شود

احداث بازارچه صنایع دستی با مشارکت میراث فرهنگی و شهرداری پیگیری می شود


رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان از پیگیری چگونگی احداث بازارچه صنایع دستی با همکاری و تعامل اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و شهرداری خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهندس حسین ربیعی با اشاره به موضوع چهل و یکمین جلسه کمیسیون گردشگری گفت: با توجه به بازدید از پروژه در دست احداث بازارچه صنایع دستی آق قلا در هفته قبل، مقرر شد موضوع احداث بازارچه با انعقاد تفاهم نامه ای بین شهرداری و میراث فرهنگی بصورت مشارکتی پیگیری شود
که اعضاء کمیسیون با ارجاع آن به صحن علنی جهت بررسی و تصمیم گیری موافقت کردند.
وی همچنین با تاکید بر ضرورت احداث نوروزگاه و آماده سازی فضای شهری برای استقبال از مسافران نوروزی اظهار داشت: مقرر شد این موضوع طی نشستی با مسئولین شهرداری در خصوص آماده سازی اماکن شهرداری، از جمله سرویس های بهداشتی النگدره و ناهارخوران و همچنین پیگیری المان های نوروزی مورد بررسی قرار گیرد.
رئیس کمیسیون گردشگری و بافت تاریخی شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی برای رانندگان تاکسی و اتوبوسرانی در خصوص نحوه رفتار با گردشگران و مسافران جهت جذب گردشگر داخلی و خارجی و همچنین بهره مندی از ظرفیت محورهای بافت تاریخی و ایجاد بازارچه موقت فروش و ارائه صنایع دستی تاکید شد.
در این جلسه مهندس قندهاری رئیس اداره میراث فرهنگی گرگان امادگی خود را در تمام زمینه ها از جمله آموزش رانندگان حمل ونقل عمومی وسایر مباحث گردشگری اعلام کردند.
میهمان ویژه این جلسه آقای دکتر حاجی موسایی که در زمینه گردشگری فعالیت دارند.از چگونگی جذب گردشگر خارجی در کشور و منطقه مطالبی را مطرح نمودند.و مهمترین عامل در جذب توریست خارجی را بستر سازی مناسب نام بردند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت