حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : دو رکعت نماز شخص متاهل برتر از هفتاد رکعت نمازی است که شخص مجرد می خواند.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
عباسعلی مدیح

ایجاد پارک های محله ای/توسعه طریق حمل و نقل عمومی/ جانمایی مناسب برای ایجاد تله کابین

 

 

عباسعلی مدیح به عنوان داوطلب تصدی شهرداری گرگان برنامه های پیشنهادی خود را به شورای اسلامی شهر گرگان ارایه کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، دکتر مدیح در این نشست گفت: گرگان شهری است که در حوزه اقتصاد شهری،حوزه خدماتی شهر و گردشگری باید مورد توجه و برنامه ریزی قرار بگیرد و از حالت شهری عبوری برای گردشگران خارج شود.

وی با اشاره به اینکه گرگان شهری با چهار طبیعت است، افزود: دسترسی به دریا وجنگل های و بیابان های اطراف گرگان شهری است که قابلیت توسعه گردشگری را دارد و این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان ایجاد پارک های محلی، توسعه المان های شهری با توجه به سابقه تاریخی گرگان و توجه به بافت تاریخی به عنوان هویت و شناسنامه و سرمایه فرهنگی را در توسعه مدیریت شهری مهم تلقی و خاطر نشان کرد: طرح جامع درآمد شهرداری گرگان باید تدوین و نظام تشخیص وصول درآمد نیز باید ایجاد شود.

 مدیح ادامه داد: علاوه بر جذب اعتبارات دولتی برای شهرداری از  منابع غیر منقول هم مانند پارکها و  ایجاد الاچیق ورستوران و... نیز باید کسب درآمد کرد.

وی با بیان اینکه شهردار باید ارتباط قوی با مسئولان دولتی بخصوص مسئولان ارشد کشور داشته باشد تا بتواند در جذب اعتبار و حل مشکلات موفق باشد، تصریح کرد:

شهرداری باید تیم اجرایی داشته باشد تا بتواند موفق شود و فرهنگ سازی و ایجاد تعلق برای شهروندان یکی از وظایف مهم مدیریت شهری است.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت