حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : به مردم بگوييد بهتر از آن چيزى كه می خواهيد به شما بگويند.
امروز : چهارشنبه, 30 مهر 1399

هم افزایی بیشتر اداره ورزش و جوانان با مدیریت شهری

در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان تأکید شد
هم افزایی بیشتر اداره ورزش و جوانان با مدیریت شهری
در شصت و نهمین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان که بصورت دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد بر هم افزایی بیشتر اداره ورزش و جوانان با مدیریت شهری تأکید شد .
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی ضمن تشکر از زحمات صادقانه رئیس اداره وزش و جوانان شهرستان گرگان گفت: متولی امر ورزش اداره ورزش و جوانان است و قطعاً مدیریت شهری همگام و همراه این اداره خواهد بود و انشاءا... با کار کارشناسی و برنامه ریزی مناسب به ورزش شهر گرگان کمک کنیم .
رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه ضمن تأکید بر ترسیم چشم انداز ورزش شهر گرگان افزود: ورزش همگانی با اهدافی همچون افزایش مشارکت اجتماعی شهروندان و تفریح سالم به طور جدی از سوی مدیریت شهری دنبال می شود و با توجه به اینکه توسعه ورزش همگانی بر عهده شهرداری ها گذاشته شده است، شورای اسلامی شهر و شهرداری همگام با اداره ورزش و جوانان در جهت ارتقاء و توسعه و حمایت از فعالیت های ورزشی گام بر می دارد و امیدواریم بتوانیم برای پویایی و نشاط شهروندان، وزش همگانی را نهادینه کنیم.
در این نشست رئیس اداره ورزش و جوانان شهر گرگان ضمن تشریح اقدامات و عملکرد گفت: اداره ورزش و جوانان شهر گرگان 27 هزار ورزشکار سازمان یافته دارد که از این تعداد حدود 188 ورزشکار در سال گذشته به تیم ملی دعوت شدند و می توان گفت ورزش شهر گرگان با ورزش بسیاری از استانها برابری می کند اما با اینحال در بحث توسعه فضاهای ورزشی خیلی عقب تر از دیگر شهرها می باشیم .
تربتی نژاد ادامه داد: احداث هرگونه پروژه ورزشی نیاز به بررسی کارشناسی دارد اما شاهد هستیم که شهرداری گرگان اصول اولیه مساحت زمین برای احداث پیست موتورسواری را رعایت نکرد و اداره ورزش و جوانان را برای صدور مجوز بهره برداری این پیست با مشکل مواجه کرده است که با پیگیری های انجام شده امیدواریم بتوانیم این مشکل را هر چه سریعتر برطرف نمائیم.
در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از زحمات رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گرگان قدردانی شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت