حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
امروز : یکشنبه, 28 شهریور 1400

مشکلات بهره برداری از پیست موتورسواری شهرداری گرگان بررسی شد

مشکلات بهره برداری از پیست موتورسواری شهرداری گرگان بررسی شد
در هفتادویکمین جلسه کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان مسائل و مشکلات بهره برداری از پیست موتورسواری شهرداری گرگان با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان گرگان بررسی شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی ضمن تقدیر از اقدام شهرداری گرگان جهت احداث پیست موتورکراس گفت : پیست موتورکراس با هدف جلوگیری از آسیب و خطرات جانی برای موتورسواران، توسط شهرداری گرگان احداث شد، اما استانداردهای لازم از جمله ابعاد و مساحت پیست لحاظ نگردید که اداره ورزش و جوانان را برای صدور مجوز بهره برداری با مشکل روبرو کرده است .

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان در ادامه افزود: هدف از برگزاری این نشست همفکری و هم افزایی برای بهره برداری از پیست موتورسواری که حدود 600 میلیون تومان برای آن هزینه شده است می باشد که امیدواریم با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت موتورسواری و رفع مشکلات فنی هر چه سریعتر نتیجه مطلوب حاصل گردد.

مرتضی عباسی رئیس هیئت موتورسواری واتومبیلرانی شهرستان گرگان نیز در این نشست گفت : با توجه به اینکه طبق آئین نامه ابعاد مورد نیاز برای پیست موتورکراس رعایت نشده بنابراین بهترین پیشنهاد استفاده از این پیست برای آموزش موتورکراس است که در صورت بهره برداری آموزشی، پتانسیل لازم برای استفاده از بانوان هم فراهم خواهد شد و مورد دیگر مدت زمان تفاهم نامه است که نظر هیئت بهره برداری برای مدت 5 ساله می باشد.

در این نشست همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان شهر گرگان بیان داشت : با توجه به اینکه ورزش موتورسواری رشته ای پر خطر می باشد، رعایت اصول استاندار لازم و اساسی می باشد و نیاز است شهرداری گرگان برای اجرای پروژه های ورزشی نظر کارشناس فنی اداره ورزش و جوانان را جویا شود تا ان شاءا... در مراحل بهره برداری با مشکل مواجه نگردد. همچنین امیدواریم در این خصوص ضمن در نظر گرفتن پیشنهادات هیئت، هر چه سریعتر این مکان ورزشی به بهره برداری برسد .

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت