حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

مشکلات شهروندان ساکن در اطراف امامزاده عبدالله گرگان بررسی شد

مشکلات شهروندان ساکن در اطراف امامزاده عبدالله گرگان بررسی شد

در یکصد و چهل و نهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان طی نشست با اهالی کوی جوادیه و ساکنان اطراف آرامستان امام زاده عبدا... مشکلات بهداشتی، روحی و روانی تشییع و دفن متوفیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمد ابراهیم جرجانی گفت: بر اساس اظهارات شهروندان این منطقه، مشکلاتی از جمله سروصدای زیاد، ترافیک، عدم آرامش وآسایش ، مزاحمت برخی از کارگران روز مزد، عدم نصب سرعتگیر ، عدم امنیت و... بخشی از معضلات و مشکلات ساکنان این منطقه می باشد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان با تاکید بر ضرورت ساماندهی کارگران فصلی در سر چهارراه امام زاده عبدا... گفت: این موضوع باید به یک نظم مناسب برسد و از نمونه کارها و تجارب شهرهای دیگر در این مورد استفاده شود و به معاونت محترم خدمات شهری حاضر در جلسه برای پیگیری این موضوع تاکید کرد.
در پایان این جلسه مقرر شد در دو هفته آینده جلسه ای مشترک با اوقاف، راهنمایی و رانندگی، نیروی انتظامی، تبلیغات اسلامی، ترافیک شهرداری، کمیته امداد، خانه کارگر، حسینیه رئیسی ها، بهداشت، مداحان، اداره کار و محیط زیست و عمران شهرداری جهت پیگیری و بررسی وحل مشکلات شهروندان این منطقه برگزار گردد.

مشکلات شهروندان ساکن در اطراف امامزاده عبدالله گرگان بررسی شد

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت