حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

بیمه رانندگان تاکسی پیگیری می شود

بیمه رانندگان تاکسی پیگیری می شود
در یکصد و سی و چهارمین جلسه کمیسیون توسعه وعمران شورای شهر، موضوع بیمه رانندگان تاکسی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این جلسه که با حضور رئیس بیمه تامین اجتماعی شعبه یک گرگان برگزار شد، جمعی از نمایندگان رانندگان تاکسی به بیان مشکلات و مسائل مربوط به خود پرداختند که اهم آن بحث بیمه تامین اجتماعی رانندگان بود.
سیدمحمد مرتضوی،رئیس کمیسیون توسعه وعمران در این جلسه با بیان اینکه بحث بیمه رانندگان از حقوق اولیه این قشر زحمتکش می باشد، گفت: شورای شهر نیز در این زمینه جلساتی داشته است با همکاری و تمهیداتی که درسازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است، بیمه رانندگان از طریق بیمه مشاغل آزاد که کمکهای دولتی شامل آن می شود و با مبالغ مناسب قابل انجام و امکان پذیر می باشد.
وی افزود: همچنین طرح کلی بیمه رانندگان تاکسی در سطح ملی نیز در حال پیگیری است که امید با نتیجه رسیدن این طرح، مشکل بیمه رانندگان به طور کلی رفع شود.
در ادامه این جلسه مشکلات جمعی از فرهنگیان و مالکین زمینهایی در شهرک آپادانا که سالهاست جهت تغییروضعیت املاک پیگیر هستند، مورد بررسی قرار گرفت که با توضیحات مدیر شهرداری منطقه یک مقرر شد مساعدت لازم جهت تسریع موضوع زمین های فرهنگیان از سوی شهرداری صورت گیرد.
.

بیمه رانندگان تاکسی پیگیری می شود

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت