حدیث روز

 
امام حسین (ع) می فرماید : كساني كه رضايت مخلوق را به بهاي غضب خالق بخرند ، رستگار نخواهند شد.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

زندان ها باید مانند یک منطقه آسیب پذیر مورد توجه باشند

در دیدار با مدیرکل زندان ها عنوان شد

زندان ها باید مانند یک منطقه آسیب پذیر مورد توجه باشد

در یکصد و چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان  به ریاست ناصر گرزین، طی دیداری با مدیرکل زندان های استان گلستان بر ضرورت تعامل و همکاری دو جانبه اداره زندان ها با شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان تاکید شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین در ابتدای این نشست گفت: مجازات زندان راهکاری برای اصلاح و رعایت قانون در برخورد با مجرمین است اما باید آسیب های ناشی از آن برای فرد زندانی و خانواده های آنان کاهش یابد، بنابراین نیاز است توجه و حمایت ویژه در این خصوص صورت گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان، افزود: زندان را باید مانند یک محله آسیب پذیر شهر مورد ت.جه قرار داد و با ارائه و فراهم نمودن امکانات و خدمات، طرح های اشتغال زندانیان، حمایت و پشتیبانی از خانواده های آنها؛ گامی در جهت کاهش دغدغه های زندانیان برداشت.

در ادامه این دیدار علی اصغر رنجبر مدیرکل زندان های استان گلستان ضمن تشریح فعالیت و عملکرد اداره زندان ها، تداوم جلسات فصلی به منظور تبادل تجربیات مفید، انعقاد تفاهم نامه برای پیشبرد سریع برنامه های عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، فراهم نمودن امکانات برای اشتغال زندانیان و توانمندسازی خانواده های آنان، استفاده از ظرفیت شهرداری برای فروش تولیدات و محصولات صنایع دستی مددجویان، استفاده از بنرهای در اختیار شهرداری برای پیام های پیشگیرانه، آسفالت جنب زندان مرکزی، تأمین لوازم ورزشی، بهسازی و زیباسازی ملک زندان قدیم را مورد تاکید قرار داد.  

  ناصر گرزین ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر گرگان بر پیگیری درخواست ها تأکید و از زحمات و تلاش های مدیرکل زندانهای استان گلستان و مجموعه همکاران با اهدا لوح تقدیر کرد . 

 

زندان ها باید مانند یک منطقه آسیب پذیر مورد توجه باشند

 

 

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت