حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : بخيل را آسايشى نيست و حسود را خوشى و لذتى نيست و زمامدار را وفايى نيست و دروغگو را مروت و مردانگى نيست.
امروز : پنج شنبه, 14 اسفند 1399
مهدی مهاجر تبریزی داوطلب تصدی شهرداری گرگان

بازنگری در چارت تفضیلی نیروی انسانی/ ایجاد نظم مالی/ مدیریت درآمدی پایدار

 

 

مهدی مهاجر تبریزی از پرسنل شهرداری گرگان و داوطلب تصدی سمت شهردار برنامه های پیشنهادی خود را به شورای اسلامی شهر ارایه کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، مهاجر تبریزی در این نشست نیروی انسانی را مهمترین و اصلی ترین رکن هر سازمانی  برشمرد و گفت: با توجه به نوع فعالیت شهرداری، ایجاد فضای آرامش و امنیت شغلی، حفظ حرمت و شأن و جایگاه پرسنل خدوم شهرداری می بایست در اولویت هرگونه اقدامی قرار گیرد.

وی بازنگری در چارت تفصیلی نیروی انسانی شهرداری با توجه به نیاز روز جامعه و نوع عملکرد شهرداری را مهم تلقی کرد و افزود: ایجاد نظم بهتر مالی با حسابرسی ها و بازرسی های منظم، شفافیت و اطلاع رسانی عمومی در کلیه بخشنامه های حوزه اداری، واگذاری خدمات اداری به بخش خصوصی نظیر خدمات تنظیم خدمات عمده ای که در شهرداری وجود دارد و حرکت به سمت کاهش تصدی گری شهرداری در تمامی حوزه ها و واگذاری کلیه امور به بخش خصوصی از اهم برنامه های پیشنهادی اینجانب می باشد .

مهاجرتبریزی با تاکید بر کاهش هزینه های جاری سازمان و صرفه جویی اظهار داشت: حرکت به سمت ایجاد و دست یابی به منابع درآمدی پایدار از جمله برنامه های مهمی است که با ایجاد تسهیلات و فضای مناسب برای ورود سرمایه گذاران و حرکت به سمت معرفی شهر گرگان به عنوان یک شهر توریست پذیر با استفاده از پتانسیل مواهب طبیعی و همچنین بافت تاریخی شهر گرگان باید مورد پیگیری قرار بگیرد.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان نظارت مستمر و دقیق به عملکرد پیمانکاران حوزه خدمات شهر و کاهش هزینه ها در این حوزه، واگذاری پلیس ساختمان و سد معبر به بخش خصوصی و تجهیز و مکانیزه کردن ادوات جمع آوری زباله را از برنامه های پیشنهادی خود در حوزه معاونت خدمات شهری معرفی کرد.

 

وی همچنین بر تکمیل پروژه هایی نیمه تمامی همچون فرهنگسرا، دیواره سازی رودخانه ها سی متری قلعه حسن یا پارتیا، بازگشایی معابر موجود در طرح جامع که بسیار ضروری و دارای اولویت می باشد همانند سی متری تالار،  مطالعه و امکان سنجی ایجاد پیاده راه در محلات مرکز شهر و اجرای آن و  اجرای طرح های سیما و کف و جداره در بافت تاریخی شهر گرگان تاکید کرد.

مهاجر تبریزی مدیریت ترافیک شهر گرگان با توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر و نوسازی آن، تدوین و اجرای منسجم و منظم و دارای برنامه در حوزه زیباسازی با کاهش هزینه های غیرضروری، -توسعه پارک های محله ای  و توسعه متوازن شهر را نیز از دیگر برنامه های پیشنهادی خود برشمرد.

نظارت بر اجرای دقیق طرح جامع مصوب و نیز پیگیری در تصویب طرح تفصیلی شهر گرگان، شفاف سازی در حوزه خدمات رسانی شهرسازی، تشویق همشهریان و انبوه سازان برای آغاز ساخت و ساز و تخصیص مدیریت مشخص برای احیای بافت قدیم به همراه جذب سرمایه گذار از برنامه های پیشنهادی وی در حوزه معاونت شهرسازی بود.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان تملک اماکن تاریخی که متأسفانه پنج سال در بودجه شهرداری لحاظ ولی محقق نشده است، تهیه طرح موضوعی و موضعی با همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و اداره کل راه و شهرسازی در خصوص بازنگری ضوابط و تهیه طرح های سیمای شهری، ایجاد مسیرهای پیاده راه و احیاء و بهسازی مرکز محلات را نیز پیشنهاد کرد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت