حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : جمعه, 24 اردیبهشت 1400

اجرای طرح داوم در محلات گرگان

در کمیسیون خدمات شهری مطرح شد
اجرای طرح داوم در محلات گرگان

اجرای طرح داوم در محلات گرگان

 


رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از ارائه گزارش معاونت خدمات شهری شهردرای در خصوص اجرای طرح دوام در محلات با حضور مسئولین اجرای طرح طی یکصد و ینجاه و ششمنی جلسه این کمیسیون خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی با اعلام این خبر گفت:
طرح دوام به میزبانی محلات کم‌برخوردار و در سرفصل‌هایی نظیر کمک‌های اولیه، امداد و نجات، مدیریت بحران، آتش‌نشانی، اطفای حریق و پدافند غیرعامل آموزش داده می‌شود.
وی با بیان اینکه اجرای برنامه های جامع در حوزه مدیریت بحران، کاهش ریسک، افزایش تاب آوری جوامع وآمادگی و ایمنی شهر و شهروندان از جمله اهداف اجرای این طرح می باشد، افزود: این موضوعات بدون مشارکت آگاهانه شهروندان از مطلوبیت لازم برخوردار نبوده و ضروری است با ظرفیت سازی نهادی و توانمند سازی مردمی،اقدامات اضطراری قبل،حین و بعد از وقوع حوادث گسترده وبحران ها،به صورت محلی و مشارکت محور برنامه ریزی گردد.
جرجانی همچنین با اشاره به بحث و تبادل نظر درخصوص وضعیت کارگران مستقر در خیابان ضلع جنوب امام زاده عبدا... در این جلسه خاطر نشان کرد: با عنایت به اهمیت و حساسیت موضوع مقرر گردید معاونت خدمات شهری یک نفر از مامورین خدمات شهری را به طور ثابت در محل استقرار کارگران به منظور ساماندهی به وضعیت کارگران مستقر نماید

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت