حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
امروز : جمعه, 30 فروردین 1398
محمدعلی طبرسا داوطلب تصدی شهرداری گرگان پیشنهاد کرد

توسعه منابع انسانی و ایجاد فضایی قابل اعتماد برای سرمایه گذاری

 

 

 محمدعلی طبرسا داوطلب تصدی شهرداری گرگان برنامه های پیشنهادی خود را به شورای اسلامی شهر گرگان ارایه کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، طبرسا گفت: شهرداری نهادی است مردمی و دانش محور که شهر تاریخی و فرهنگی گرگان را به شهری ایمن، شاداب و پایدار با رونق اقتصادی و جاذبه های گردشگری تبدیل می نماید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، وی افزود: دستیابی به جایگاه مناسب در بین شهرداریهای برتر کشور و ارتقاء مداوم آن به منظور بهبود کیفیت زندگی اجتماعی و جلب رضایت شهروندان ماموریت ترسیم شده من به عنوان شهردار خواهد بود.

طبرسا افزود: توانمند سازی شهرداری در راستای ایجاد مدیریت متحد شهری، ایجاد فضای مناسب و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری در شهر با محوریت شهرداری، ارتقاء کیفیت محیط زیست و خدمات شهری و حفاظت از میراث طبیعی و توسعه سبز و فضای عمومی می باشد، توسعه سیما و منظر شهری با تأکید بر هویت معماری ایرانی اسلامی، توسعه زیرساختها و ارتقاء شاخص های کمی و کیفی از اهداف کلان من می باشد.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان توسعه منابع انسانی به منظور بهینه سازی مدیریت متحد شهری، اصلاح ساختار سازمانی اداری، مالی شهرداری و سازمانهای تابعه در راستای کوچک سازی ساختار تشکیلاتی، نظارت و ارزیابی مداوم، تقویت جایگاه شهرداری به عنوان کانون هماهنگی مجموعه شهری  را نیز به عنوان زیرفصل های توانمندسازی شهرداری در راستای ایجاد مدیریت شهرداری معرفی کرد.

وی ایجاد فضای مناسب و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری در شهر گرگان، رشد منابع درآمدی پایدار، رشد و توسعه و مشارکت نهادهای عمومی و بخش خصوصی در اجرای پروژه های شهری  و توسعه مدیریت مالی و اقتصاد نوین در شهرداری را نیز مورد تاکید قرار داد.

طبرسا وی خاطر نشان کرد: باید به بافت تاریخی به عنوان یک فرصت نگاه کرد و از این فرصت نهایت استفاده را ببریم.

جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمد پایدار از طریق بخش خصوصی و مشارکت های مردمی مثل شهربازی و تله کابین و هتل، تشکیل کمیته سرمایه گذاری، تعیین تکلیف سرمایه های بلاتکلیف ملکی شهرداری، ایجاد مرکز رفاهی و تفریحی در سطح شهر و جلوگیری از تمرکز در محور ناهارخوران با توجه به وجود منطقه هزارپیچ و تپه قلعه خندان نیز از دیگر برنامه های پیشنهادی مطرح شده در این جلسه بود.

این داوطلب تصدی شهردرای گرگان همچنین تمرکز بر شهر پیاده محور و انسان محور، احیاء و تجهیز شهر به مبلمان شهری، بهسازی بافت قدیم از قبیل پیاده راه ، حل مشکل ترافیکی و  ایجاد مراکز گردشگری متنوع تشکیل کمیته فنی با حضور کارشناسان شورا و شهرداری ، مشاوران بومی و ملی را مورد تاکید قرار داد.

وی نظارت و ارزیابی مستمر بر پروژه‎ها را در راستای ارتقاء و اثربخشی مهم خواند و تصریح کرد: باید سرمایه‎گذار جذب کنیم که علاوه بر منتفع شدن سرمایه‎گذاران، شهر نیز منتفع شود، اشتغالزایی رونق بگیرد، کار مولد ایجاد کنیم تا اشتغال ایجاد شود و رضایت عمومی به دنبال داشته باشد آن وقت امید در مردم زنده خواهد شد.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت