حدیث روز

 
امام صادق(ع) می فرماید : محبوب ترین برادران نزد من کسی است که عیب های مرا به من هدیه دهد.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

4 هکتار از اراضی جهاد کشاورزی در خیابان شهید بهشتی، فضای سبز شهری می شود

 4 هکتار از اراضی جهاد کشاورزی در خیابان شهید بهشتی، فضای سبز شهری می شود

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: تفاهم‌نامه شهرداری گرگان و جهاد کشاورزی گلستان در دویست و چهل و پنجمین جلسه رسمی و علنی شورا مبنی بر واگذاری 4 هکتار از اراضی جهاد کشاورزی استان در خیابان شهید بهشتی به شهرداری مصوب شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سیدمحمد مرتضوی، افزود: براساس این مصوبه ۴ هکتار از اراضی واقع در مجموعه ۱۰ هکتاری جهاد کشاورزی به شهرداری گرگان واگذار و شهرداری نیز متعهد به ساخت بنای اداری برای سازمان جهاد کشاورزی به متراژ ده هزار متر مربع خواهد شد که این لایحه با رای مثبت اعضای شورای شهر تصویب شد.

مهندس مرتضوی افزایش سرانه های فضای سبز، جلوگیری از ساخت و ساز غیر متعارف و کنترل ترافیک در هسته مرکزی شهر و جانمایی و ساماندهی مناسب این فضا برای احداث پارک شهری را از جمله اهداف و رویکردهای اعضای شورای اسلامی شهر در تصویب این لایحه برشمرد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: این مصوبه پس از تایید فرمانداری، به کمیسیون بررسی لوایح دولت ارسال و پس از آن به یک قرارداد دو طرفه بین شهرداری و جهاد کشاورزی تبدیل خواهد شد و جزییات و چگونگی آن مجددا جزئیات این قرارداد در صحن شورای شهر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت