حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : سخن طيّب و پاكيزه را از هر كه گفت بگيريد ، اگرچه او خود ، بدان عمل نكند.
امروز : جمعه, 30 فروردین 1398
علیرضا حاج محمدعلی معاون عمرانی شهرداری و داوطلب تصدی شهردار

جذب سرمایه های داخلی و خارجی در روند توسعه/ احیاء بافت تاریخی/ عدالت در توزیع خدمات شهری

 

 

علیرضا حاج محمدعلی داوطلب تصدی شهردار در برنامه های پیشنهادی خود به شورای اسلامی شهر گرگان بر عدالت ارائه خدمات شهری،  برقراری نظام مدیریت کارآمد، بکارگیری تخصص های فنی، معماری، شهرسازی، جامعه شناسی در مدیریت شهری و  لزوم تغییر رویکرد جنبه سخت افزاری مدیریت شهری به نرم افزاری تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، حاج محمدعلی همچینن با تاکید بر اهمیت دیپلماسی فعال شهری، جذب سرمایه های داخلی و خارجی در روند توسعه و  احیاء بافت تاریخی گفت: گرگان به عنوان یک شهر تاریخی باید مدیریت نوین مبتنی با دانش روز را تجربه کند.

وی افزود: ایجاد عدالت در توزیع خدمات شهری گرگان ضروری است و باید برای مردم تولید ثروت کرد و در تصمیمات شهری به گونه ای برنامه ریزی کرد که اقتصاد مردم تقویت شود.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان ایجاد و احداث امکانات شهری و خدماتی در مناطق مختلف شهری را موجب افزایش ارزش املاک و دارایی های مردم دانست و خاطر نشان کرد:  باید طرح های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی در حوزه شهری تعریف شده و این طرح ها در دوره های مختلف بررسی شوند تا میزان دسترسی به این برنامه ها مشخص باشد.

حاج محمدعلی نگاه سخت افزاری در حوزه فرهنگی را ضروری دانست و تصریح کرد: باید به سمت نگاه نرم افزاری رفت و در این راستا می توان با تعامل بین دستگاهی از خدمات سایر دستگاه ها بهره برد و با انجام تفاهم نامه از ظرفیت های بین دستگاهی نیز استفاده کرد.

ایجاد کلنیک و مراکز مشاوره  فرهنگی، ورزشی و هنری به منظور شناسایی استعدادها،  توجه به مقوله ورزش بانوان و حمایت از آن،  توجه به امور هنری و معرفی نمودن چهره های شاخص و ماندگار به شهروندان و تکریم از آنان، ایجاد مراکز  هنری به منظور شکوفا شدن استعدادهای هنری، تملیک اماکن و بناهای تاریخی و احیای آن به منظور ترویج تاریخ و تمدن شهرگرگان،  توسعه خدمات فرهنگی و ورزشی هنری به محلات شهرگرگان و توجه و حمایت ویژه از تیم بسکتبال گرگان و سایر رشته های ورزشی و ایجاد زمینه رشد آنها بخشی از برنامه های پیشنهادی این کاندیدا در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی بود.

حاج محمدعلی در ادامه با تاکید بر اینکه اصلی ترین وظیفه شهرداری ها ارائه خدمات عمومی و تأمین منابع مالی لازم جهت عرضه مستمر و پایدار می باشد، تصریح کرد: تا الان باید 100 میلیارد وصول درآمد می داشتیم ولی حدود 68 میلیارد وصول درآمد داشتیم که باید در این رابطه برنامه ریزی دقیقتری داشت.

این داوطلب تصدی شهرداری گرگان در ادامه تهیه بسته های سرمایه گذاری در جهت جذب سرمایه گذاری در یک پُرسه سه ماهه و برگزاری نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری با دعوت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی، توسعه وایجاد مرکز آب درمانی زیارت، متل ها، مهمانپذیر در بافت قدیم، شهربازی و پارک های آبی را نیز به عنوان برنامه های پیشنهادی خود در حوزه گردشگری عنوان کرد.

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت