حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : هيچ بنده اى عالم نباشد تا اين كه به بالا دست خود حسد نبرد و زير دست خود را خوار نشمارد.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

تولید مجموعه های تلویزیونی در بافت تاریخی گرگان

در نشست بهروز افخمی با رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان مطرح شد

تولید مجموعه های تلویزیونی در بافت تاریخی گرگان

تولید مجموعه های تلویزیونی در بافت تاریخی گرگان

 

تولید مجموعه های تلویزیونی در بافت تاریخی گرگان

 

دیدار بهروز افخمی کارگردان و نویسنده تلویزیون و سینما و داود هاشمی تهیه‌کننده سریال های تلویزیونی در دیدار با سیدمحمد مرتضوی رئیس شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین، نائب رئیس، مهران کاظم نژاد رئیس کمیسیون توسعه و عمران و حسین ربیعی رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر گرگان از تولید سریال و فیلم برداری بخشی از سریال «کاغذ شطرنجی» در گرگان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، افخمی در این دیدار با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های بکر شهر گرگان در منطقه مرکزی و به ویژه بافت تاریخی گرگان از پیگیری راه اندازی تشکیلات آموزشی و فیلم سازی در گرگان و برای این موضوع خبر داد.

این کارگردان برجسته تلویزیونی تنوع قومیتی این شهر را نیز یکی از مهمترین جاذبه های گرگان برشمرد و استفاده از هنرمندان بومی را در تولیدات هنری بسیار حائز اهمیت دانست.

سید محمد مرتضوی نیز با اشاره به ظرفیت های بافت تاریخی گرگان گفت: شورای اسلامی شهر گرگان در این دوره توجه ویژه به بافت تاریخی را در دستور کار خود قرار داد و بهسازی و مرمت بخشی از بافت را اجرا نموده و کماکان پیگیری و اجرای اقدامات اساسی در بافت ادامه خواهد داشت.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان ضمن استقبال از پیشنهادات و توجه بهروز افخمی و تیم هنری وی برای ساخت مجموعه های تلویزیونی در این شهر، آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با این تیم در تعامل با میراث فرهنگی و گردشگری استان اعلام کردند.

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت