حدیث روز

 
پیامبر اکرم (ص) می فرماید : هر کس بمیرد و امام زمان خود را نشناخته باشد به مرگ جاهلی مرده است.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

خواهر خواندگی گرگان و گوانگجو قطعی شد

 خواهر خواندگی گرگان و گوانگجو قطعی شد

 خواهر خواندگی گرگان و گوانگجو قطعی شد

 

 

در دویست و چهل و ششمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر گرگان به ریاست سیدمحمد مرتضوی، پیرو تفاهم نامه قبلی، خواهر خواندگی گرگان و گوانگجو پس از گذشت یک سال از تفاهم نامه قبلی، با گسترش دامنه فعالیت های مشترک، قطعی و تکمیل شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سیدمحمد مرتضوی با اشاره به اینکه گرگان و گوانگجو با هدف گسترش دوستی دیرینه میان دو کشور و توسعه هر چه بیشتر تبادلات و همکاری های میان دو شهر، بر برقراری رابطه خواهر خواندگی موافقت کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان افزود: بر اساس این خواهر خواندگی بر مبنای منافع و حسن اعتماد دوجانبه، این دو شهر کوشش خواهند کرد تا تبادلات و همکاری های مشترک در رمینه های تجارت، فرهنگ، گردشگری، علم و فناوری، آموزش، بهداشت، ورزش و حمل و نقل پاک و توسعه همکاری در صنعت ساختمان را به منظور تعمیق تفاهم و دوستی میان دو شهر تقویت کنند.

علی اصغر یوسفی، عضو شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این جلسه با اشاره به حواشی ایجاد شده قبلی برای سفردو تن از اعضای شورای اسلامی شهر به گوانجو، گفت: تفاهم نامه خواهر خواندگی گرگان و گوانجو در زمان کرونا که کشور با مشکلات عدیده ای در تهیه ماسک و اقلام بهداشتی مواجه بود، منجر به اثرات خیر و اهدا 300 هزار ماسک و چندین تب سنج و مواردی از این دست شد که نتیجه همین خواهر خواندگی بود.

فائزه عبداللهی رئیس کمیسیون اداری و مالی و کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر گرگان نیز با اشاره به مزایای این تفاهم نامه برای شهر گرگان، بر ضرورت گسترش دامنه های همکاری های مشترک فی ما بین گرگان و گوانگجو در پیمان خواهرخواندگی تاکید کرد.

در این جلسه همچنین لوایحی از جمله متمم بودجه سازمان های آتش نشانی، حمل و نقل بار و مسافر و سیما و منظر به تصویب رسید.

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت