حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : فضيلتى چون جهاد نيست و جهادى چون مبارزه با هواى نفس نيست.
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

برنامه های ورزشی شهرداری در سال جاری بررسی شد

برنامه های ورزشی شهرداری در سال جاری بررسی شد

 

برنامه های ورزشی شهرداری در سال جاری بررسی شد

 

برنامه های ورزشی شهرداری در سال جاری بررسی شد

 

 

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان از بحث و بررسی در خصوص چشم انداز  و برنامه های ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در سال آخر دوره پنجم شورا طی هشتاد و پنجمین جلسه این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، سعید رحیمی با بیان اینکه سیاست کلی شورای اسلامی شهر گرگان گسترش ورزش در سطح محلات و بهره مندی تمامی شهروندان از مزایا و امکانات ورزشی می باشد، گفت: اولویت ها و سیاست های شورا و شهرداری در راستای حمایت از ورزش همگانی و گسترش ورزش در محلات که بر اساس شرح وظایف شهرداری و شورای اسلامی تعریف شده و در نظر داریم روند کمک به هیئت های ورزشی را در دستور کار قرار دهیم.

رحیمی با اشاره به مصوبه افزایش بودجه هیئت های ورزشی از 150میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزود: جهت تقویت و حمایت از هیئت های ورزشی شهر گرگان بایستی یک برنامه ریزی مالی صورت گیرد و مقرر شد به هریک از اعضای شورای شهر مبلغ 10 میلیون تومان بودجه از سمت سازمان فرهنگی ورزشی اختصاص یابد که از سوی اعضای شورا به هیئات ورزشی اهدا گردد و هر هیئت می تواند فقط یکبار از این بودجه(مبلغ 2میلیون تومان برای هر هیئت در طی یکسال) و تنها با ارائه طرح و برنامه استفاده نماید.

 

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: سیاست کلی و چشم انداز برنامه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و شورای شهر گرگان این است که گرگان را جزء 10 شهر برتر در حوزه ورزشی قرار دهیم.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان خاطر نشان کرد: مقرر شد در جلسه آتی گزارش چشم انداز و نقشه راه سازمان در قالب برنامه یکساله به شورا ارائه شود و همچنین پیشنهاد مساعدت مالی به هیئت های ورزشی که دارای برنامه می باشند، تا سقف دو میلیون تومان، با نظر اعضای شورا برای بررسی و تصمیم نهایی به صحن شورا ارسال خواهد شد.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت