حدیث روز

 
امام باقر (ع) می فرماید : همه كمال در سه چيز است : 1ـ فهم عميق در دين 2ـ صبر بر مصيبت و ناگوارى 3ـ اندازه گيرى خرج زندگانى
امروز : دوشنبه, 29 دی 1399

راهکارهای حمایت از پیمانکاران و کارگران خدمات شهری و فضای سبز بررسی شد

راهکارهای حمایت از پیمانکاران و کارگران خدمات شهری و فضای سبز بررسی شد

 

 

دریکصد و هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری  به ریاست ناصر گرزین، موضوعات خدمات شهری و فضای سبز شهر گرگان با حضور  معاونت خدمات شهری، رئیس سازمان سیما منظر، پیمانکاران خدمات شهری و فضای سبز و مشاورین کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، ناصر گرزین در این جلسه با تاکید به اهمیت پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران و اینکه یکی از دغدغه های اعضای شورا و شهرداراین است که حقوق کارگران این حوزه هر ماه قبل از پرسنل شهرداری پرداخت شود، گفت: با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی درکشور وافزایش بسیار زیاد قیمت ها، حمایت از پیمانکاران به عنوان بازوان شهرداری باید مورد توجه قرار بگیرد و ما دنبال راهکاری برای جبران خسارت های پیمانکاران هستیم .

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان افزود: در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر و ارائه نقطه نظرات پیمانکاران، افزایش 25 درصدی احجام در مناطق یک دو سه در صورت اضافه شدن مکان در سطح مناطق، مجوز استفاده از خودروهای مدل پایین در صورت تایید کمیته فنی حوزه معاونت خدمات شهری و ابلاغ خاک و نخاله قابل حمل در محدوده ناحیه توسط شهردار منطقه مطرح شد.

نائب رئیس و منتخب اول مردم گرگان در شورای اسلامی شهر گرگان، خاطر نشان کرد: بر اساس پیگیری های انجام شده کلیه مطالبات کارگران در قرارداد جدید پرداخت شد و کارگران خدمات شهری نیز از مرداد ماه با نرخ جدید حقوق گرفتند.

گرزین افزود: مابه التفاوت 4 ماه حقوق کارگران خدمات شهری نیز تا 10 مهرماه پرداخت می شود و سنوات قرارداد قبلی نیز پرداخت شده است.

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت