حدیث روز

 
امام رضا (ع) می فرماید : به ديدن يكديگر رويد تا يكديگر را دوست داشته باشيد و دست يكديگر را بفشاريد و به هم خشم نگيريد.
امروز : سه شنبه, 30 دی 1399

سالن ورزشی در انجیراب احداث می شود

در بازدید کمیسیون خدمات شهری از محله انجیراب مطرح شد؛

سالن ورزشی در انجیراب احداث می شود

اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در بازدید از کوی انجیراب و نشست با دفتر تسهیلگری این محله طی یکصد و هفتاد و دومین جلسه کمیسیون خدمات شهری به ریاست ناصر گرزین بر ضرورت پیگیری احداث سالن ورزشی در این محله پیگیری کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، در این بازدید که با حضوررئیس خدمات شهری شهرداری، رئیس سازمان سیما منظر، معاون اداری مالی منطقه دو، جانشین خدمات شهری منطقه  و  مشاورین کمیسیون برگزار شد، ناصر گرزین گرزین با اشاره به اینکه محله انجیراب همواره با توجه به شرایط خاص و مشکلات فراوان و کمبودهایی که دارد، باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان افزود: اعضای شورای اسلامی شهر گرگان همچنین از زمین مورد نظر برای احداث سالن ورزشی در این محله بازدید کردند و مقرر شد این موضوع با همکاری سپاه پاسداران مورد پیگیری قرار گیرد.

ناصر گرزین ضمن قدردانی از فعالیت های دفرت تسهیگیری انجیراب و با اشاره به اینکه دومین نشست اعضای شورای اسلامی شهر با این دفتر برگزار شده است، اظهار داشت: برگزاری دوره های آموزشی و کاهش آمار ترک تحصیل کودکان بازمانده از تحصیل و کاهش آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا(تولید ماسک وارسال بسته های حمایتی در 8 مرحله به نیازمندان) از جمله فعالیت های انجام شده توسط دفتر تسهیل گری در این محله بوده است.

منتخب اول مردم در شورای اسلامی شهر گرگان خاطر نشان کرد: نداشتن زمین ورزشی، آسفالت معابر ، تسریع در ساخت سرای محله، فضای سبز و اتوبوس جهت ایاب وذهاب دانش آموزان وشهروندان، تکمیل مطالعات زیرگذر در افسران به انجیراب و... ازجمله معضلات محل انجیراب بود که در این جلسه مطرح و مقرر شد در دستور کار قرار بگیرد.

سالن ورزشی در انجیراب احداث می شود

 

سالن ورزشی در انجیراب احداث می شود

 

سالن ورزشی در انجیراب احداث می شود

 

 

 

 

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت